EAS kutsub ettevõtteid kandideerima Eesti ühisstendile

EAS kutsub ettevõtteid kandideerima Eesti ühisstendile allhankemessil Alihankinta 2016, mis toimub 27.-29. septembrini 2016 Tamperes.

Soome suurimal allhankemessil osalevad ettevõtted metalli-, elektroonika-, plasti- ja kummitööstusest, samuti IKT-sektoris tööstuslahendustega tegelevad ettevõtted. Messil on esindatud ka valdkonna konsultatsiooniettevõtted, erinevad riiklikud ning regioonide ühisstendid. 2015. aastal osales messil ligi 1000 eksponenti 20 riigist ning külastajaid oli 16 955.

Messi kodulehekülg on www.subcontractingtradefair.com.

Eesti ühisstend asub hallis D, stend nr 220.

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu). Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Osalemiseks palume täita ja edastada e-posti aadressile margit.koll@eas.ee:

-       Alihankinta 2016 ühisstendile kandideeriva ettevõtte registreerimisleht;

-       ettevõtte kontserni liikmete skeem (juhul, kui ettevõte kuulub kontserni).

Osalemissoovist palume teatada hiljemalt 17. veebruaril 2016. Osalejate arv ühisstendil on piiratud.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Registreerumine ja lisainformatsioon:

Margit Koll