Järvamaa turismiinfokeskuses algas suvehooaeg

Suvepalavus saabus üsna parajal ajal, sest turismiinfokeskustes üle Eesti algas 15.mail turismihooaeg, mis tähendab, et turisti oodatakse ja abistatakse kõigil seitsmel päeval nädalas. Nii on ka Paides  Järvamaa turismiinfokeskuses.

Suvehooaeg kestab 15.maist 15.septembrini. Just sel ajal, maist septembrini on külastusi ka kõige rohkem.  2017 aasta suvehooajal astus Paides asuvast turismiinfokeskusest läbi 1888 turisti ja sellest eelmisel aastal  oli külastajaid 2017.

Järvamaa Turismiinfokeskus jagab linna ja maakonna külalistele turismiinfot vaatamisväärsuste ja turismiteenuste kohta, tegeleb turismitrükiste koostamisega, koordineerib maakonna turismiinfojaotuskanalite võrgustikku, tegeleb jõudumööda turunduse ning arendustegevustega, klienditeeninduse ja suveniiride müügiga. Läbi tasub astuda ka neil, kes otsivad infot teiste maakondade kohta.

Avatud on turismiinfokeskuse Paide keskväljakul asuv butiik äripäevadel üheksast viieni ja puhkepäevadel kui turist magab kauem on turismiinfokeskus uksed valla kelal kümnest ja suleb kell kolm.

Ka paljud Järvamaa turismiettevõtted, mis muidu on talveperioodil avatud vähem või hoopis kinni, pikendavad lahtiolekuaegu. Suvehooaega alustavad näiteks ajakeskus Wittenstein, Türi elamuspark, jalgrattamuuseum ja paljud teised.

Tere tulemast Järvamaa turismiradadele ja vajaliku turismikaardi saamiseks astuge ikka läbi turismiinfokeskusest. Kindlasti külasta ka Järvamaa Turismiinfokeskuse Facebooki lehekülge, kust leiad suveniiride valiku ja jooksvat infot suveürituste kohta.

 

Teate koostas

Piret Sihver

Järvamaa turismiinfokeskuse infokonsultant

3850400

paide@visitestonia.com

Instagram #visitjarva

FB Järvamaa Turismiinfokeskus

Järvamaa Turismiinfokeskus asub Paides Keskväljak 8.