Arvamusfestivalil: Kuidas teha nii, et suurepärase matemaatika ja kirjaoskusega noored ei feiliks päriselus?

PISA 2015 järgi on Eesti kooliõpilaste tase maailma parimate seas ja Euroopa absoluutses tipus, kuid ainult kõrged teadmised matemaatikas või emakeeles ei taga elus hakkamasaamist. Millised on võimalused rikastada õppetööd nii, et koolisüsteem "kasvataks" julged, tegusad ja ettevõtlikud noored, kes süsteemide kritiseerimise asemel ise lahendusi pakuvad? Miks ettevõtlike noorte kujundamine lasteaiast-algkoolist ülikoolini tundub elementaarne tegevus, kuid reaalsuses ei ole seda?

Nendele ja teistele küsimustele hakkame vastust otsima 11. augustil Paides toimuval Arvamusfestivalil. Arutelu toimub Haridus 2.0 teemaalal kell 18.00-19.30.

Kuulama ja arvamust avaldama on oodatud kõik huvilised, kes soovivad osa saada Urmas Vaino juhtimisel "Suud puhtaks" saate formaadis publiku silme all toimuvast arutelust.

Arutelu korraldavad Ettevõtlusõppe programm Edu ja Tegu, Eesti Kaubandus- Tööstuksoda, Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik ja Huvitav Kool.

Allikas: Eesti Kaubandus-Tööstuskoda