« Tagasi

Järvamaa turismiettevõtjad kogunevad karjalaskepäeval Vargamäele

Järvamaa turismiettevõtjate kevadine kokkusaamine toimub 1. aprillil A.H.Tammsaare muuseumis Vargamäel. Karjatalli on oodatud kõik, kes tunnevad huvi arutluse alla tulevate teemade vastu.

Kõne all on Järvamaa turismiettevõtete 2018 aasta külastusnumbrid. Võetakse kokku möödunud hooaja turismimessid ja seal mõeldud ideed. Numbrid on kokku löönud ja messil on osalenud Järvamaa turismiinfokeskuse infokonsultant Piret Sihver.

Nagu tavaliselt antakse võõrustajale võimalus tutvustada oma tegevusi ja plaane, nii ka seekord. Muuseumi juht Reelika Räim räägib mäluasutuse plaanidest, suveteatrist eeloleval suvel ja Vargamäe käekäigust pärast „Tõe ja õiguse" filmi valmimist.

Peale lõunat on kutsutud turismiettevõtjatele tegema praktilist lühitöötuba Joosep Raudsepp Vurr digitalist, kes on giidiks sotsiaalmeedia maastikul. Vastuse saavad küsimused, millal eelistada Facebooki, millal Youtube, millal Instagrami? Seekord on suurim rõhk sätitud Instagramile ja praktilises osas tehakse läbi kõik praktilised tegevused oma konto haldamiseks. Oluline, et osalejal on töötoas osalemiseks kaasas oma nutiseade.

Alanud on registreerimine, mida saab teha siin: VAJUTA SIIA.

Kuna üritusel pakutakse lõunasuppi, on oluline teada täpne kohaletulijate arv.

Registreerimine lõpeb 28.märtsi õhtul kell 17.00

Ürituse algus kell 10.00 ja planeeritud lõpp kella 16.00 paiku.

Kokkusaamise organiseerib Järvamaa Arenduskeskus.

Ootame rohket osavõttu.

Teate koostas:

Piret Sihver

Järvamaa Turismiinfokeskuse infokonsultant

3850400

piret@jarva.ee

www.visitjarva.ee