KÜSKi arenguhüppe vooru tutvustav video ja materjalid on kõigile kättesaadavad

Maikuus toimusid Tallinnas ja Tartus arenguhüppe taotlusvooru infopäevad. Tahaksid ka teada, millest täpselt infopäevadel räägiti, kuid sul ei olnud aega kohale tulla - nüüd on see võimalik! Lühikokkuvõte infopäeval räägitust ja taotlusvooru tingimustest on tänasest järelvaadatav: vaata vieot

Taotlusvooru lehel  on lisaks videole kättesaadavad ka infopäeva materjalid - infopäeva slaidid ning mõju hindamise koolituse materjalid.

Tähelepanu tasub samuti pöörata taotlemise tingimustele - esimest korda on arengueksperdi kaasamine arenguhüppe voorus kohustuslik. Loe lähemalt siit.

NB! Enne projekti elluviimist aitavad taotlejatel plaane paremini läbi mõelda Järvamaa arenduskeskuse  vabaühenduste konsultant, kelle kontaktid leiate siit. See teenused on jätkuvalt tasuta.

Taotluste esitamise tähtaeg on 10. september 2019 kell 15.00. Taotlus saata aadressile kysk@kysk.ee.

Lisainfo vooru kohta:

Katriin Pannal, tel 656 0469, e-post: katriin@kysk.ee