Põhja-Eesti Turism võtab turismiaasta kokku parimate tunnustamisega

SA Põhja-Eesti Turism kuulutab välja konkursi, et tunnustada avalikult Põhja-Eesti regioonis edukalt tegutsevaid turismiettevõtteid ja atraktiivseid projekte ning teadvustada regiooni inimestele turismivaldkonna olulisust.

SA Põhja-Eesti Turism juhatuse liige Karmen Paju ütles, et Põhja-Eesti parimate turismiasjaliste konkursile saavad kandidaate esitada kõik, kes soovivad: eraisikud, ettevõtted, riigiasutused, organisatsioonid, kohalikud omavalitsused, maavalitsused. "Igaüks meist teab kedagi, kes paneb oma tegemistesse hinge ja südame ning annab endast rohkem, kui tingimata vaja," rääkis Paju. "Praegu on hea võimalus seda märgata ning sellest ka teistele teada anda."

Aega on kandidaatide esitamiseks 27. oktoobrini, regiooni parimaid tunnustatakse 10. novembril Kadrina Rahvamajas, Lääne-Virumaal toimuval Põhja-Eesti turismikonverentsil „Kiirteelt kõrvale – avasta väikeste kohtade võlu!"

Kandidaadid tuleb esitada elektrooniliselt e-posti aadressil info@northestonia.ee  vormil „Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2016" märgusõnaga „Turismiarendajate tunnustamine". Esitamise vorm, statuut ja täiendav info on leitav SA Põhja-Eesti Turism kodulehel http://www.northestonia.ee/sihtasutus-pohja-eesti-turism-kuulutab-valja-konkursi-pohja-eesti-parimad-turismiarendajad-2016/

Lisainfo:
Liis Teresk