10 000 € ootab sinu ideed

Prototron pakub 10 tuhande euro suurust rahastust ja nõustamist nutikate ideede, leiutiste, vidinate ja lahenduste teostamiseks, et teha meie igapäevane elu lihtsamaks, paremaks ning mugavamaks. Osalema on oodatud kõik – eraisikud ja ettevõtted, noored ja vanad, kogenud ja algajad, töötavad ja õppivad, linnast ja maalt!

Tegemist on üle-Eestilise ideevõistlusega, mille osalejaid nõustavad erinevate valdkondade eksperdid. Prototronist saavad alustavad ettevõtjad ja leiutajad taotleda toetust oma esimese töötava tootenäidise ehk prototüübi väljatöötamiseks. Lisaks rahastusele, on võimalik saada endale ekspertidest mentorid, kes aitavad ideed veelgi paremaks muuta.

Stardirahastu Prototron asutasid 2012. aastal Swedbank, Tallinna Teaduspark Tehnopol ja Tallinna Tehnikaülikool, et toetada Eesti ettevõtluse arengut.

Oma ideed on võimalik esitada kevadvooru kuni 1. märtsini 2017  SIIT

Allikas: Prototroni kodulehekülg