15 päeva pärast algab Järvamaal ettevõtlusnädal

Sellel aastal toimub Järvamaal 10 ettevõtlusnädal, mis on planeeritud  7. novembrist kuni 12. novembrini 2016.

Ettevõtlusnädala eesmärk on arendada inimestes ettevõtlikku eluhoiakut ja soosivat suhtumist ettevõtlusesse ning innustada ettevõtjaid astuma järgmisi samme. Kümne aasta jooksul on ettevõtete arv kasvanud maakonnas üle 30 % ehk Järvamaale on tänaseks registreeritud 3250 ettevõtet.

Ettevõtlusnädala jooksul anname inimestele võimaluse kuulda ja teada saada mitmesugust teavet ettevõtluse kohta. Keskendume ettevõtlusteemadele, räägime hästi palju ettevõtlusest ja ettevõtlikkusest, õpime tundma meie maakonna ettevõtjaid, ilma kelleta ei kujuta piirkonna arengut ette. Samuti räägime maakonna noortega ettevõtlikkusest ja ettevõtlusest kui elustiilist, et arendada neis ettevõtlikku eluhoiakut ja soosivat suhtumist ettevõtlusesse.

Sellel nädalal toimub 17 erinevat tegevust ning koostööd teeme 12 erineva partneriga.

Ettevõtlusnädalala sündmustele on oodatud kõik õpilastest kuni tegutsevate ettevõtjateni. Jälgi informatsiooni meie kodulehel, mis pidevalt aja jooksul täieneb.

Lisainfo:

Saima Piisner