Alustame ettevõtluskohvikuga „Naised äris“

Kohvikusse ootame naisi, kes on loonud omale ettevõtte või kes plaanib seda lähiajal teha. Naised juhtimises ja ettevõtluses on väga oluline teema. Naistele tahame rohkem tähelepanu pöörata, et neid julgustada unistama, pingutama ning et nad julgeks võtta vastutust. Naised on tänapäeval pea igas valdkonnas aga juhtide seas neid napib.

Ettevõtluskohvik annab võimaluse kohtuda inspireerivate inimestega, kuulata nende edulugusid ning vestelda kohvilaua taga. Seekord on ettevõtluskohviku külaliseks inspiratsioonikoolitaja Evelin Org (Your Brand Up Studio) ja teemaks „Sinu bränd on kõige olulisem investeering, mida sa oma ettevõtte jaoks teha saad."

Esimene ettevõtluskohvik naistele toimub 8.oktoobril 2020 kell 14-17 Wabakohvikus Paides, Keskväljak 12.

Kohvikus osalemine on sihtgrupile tasuta aga osalemiseks on kindlasti vajalik eelnev registreerimine, mida saab teha  SIIN. Palun registreeri ennast üritusele, et oskaksime õiges koguses kohvi/teed ja kooki ette valmistada.

Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime kohviku korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi. Palun ära osale, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.

Täpsem info ettevõtluskohviku kohta

Saima Piisner