EAS kutsub ettevõtteid ärimudeli ja strateegia praktikumidesse

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) koos koolituspartneriga BDA Consulting OÜ kutsuvad ettevõtte omanikke ja juhte osalema ärimudeli või strateegia praktikumis.

Grupid alustavad märtsi lõpus Tallinnas. Koolitusprojekti kaasrahastatakse Euroopa regionaalarengu fondi vahenditest.

Praktikumides on praktiline koolitus kombineeritud ettevõtte iseseiseva tööga ja seda toetava mentorlusega. Ettevõtte käsutuses on rahvusvahelise kogemusega tippkoolitajad, personaalsed mentorid ja praktilised tööriistad, et avastada uusi põnevaid arengusuundi ja kavandada konkreetseid tulevikuplaane.

Ärimudeli praktikum aitab leida uusi ideid äri kiiremaks kasvuks. Praktikumi tulemusena valmib ettevõtte uuendatud ärimudeli kirjeldus koos finantsprognooside ja tegevuskavaga.

Strateegia praktikum aitab viia ettevõtte arengu uuele kasvuteele. Praktikumi tulemusena valmib ettevõtte terviklik strateegiakäsitlus koos finantsprognoosidega ja ettevõtte arenguplaan.

EASi kodulehelt leiab täpsemat infot Ärimudeli praktikumi ja Strateegia praktikumi sisu ja osalemise tingimuste kohta.

Praktikumidesse kandideerimise tähtaeg on 10. märts.

Grupid alustavad märtsi lõpus. Kõik praktikumid toimuvad Tallinnas. Praktikumid viiakse läbi 4 kuu jooksul ning grupid toimuvad nii kevadel kui ka sügisel. Kandideerimisel saate valida endale sobiva grupi.

Lisainfo:

Riina Arvisto