EAS ootab ambitsioonikaid kasvuettevõtteid kandideerima mentorprogrammi

Selle aasta lõpus alustab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) kasvuettevõtjate mentorprogramm, mille eesmärk on toetada ambitsioonikate kasvuettevõtete omanikke või juhte ettevõtete kiires arenguprotsessis.

Kasvuettevõtjate mentorprogrammis viiakse kokku 50 ettevõtjat või juhti personaalsete mentoritega, kelle eesmärk on toetada ettevõtjaid nii tootearenduses, uutele turgudele sisenemisel kui ka tegevuste tõhustamisel. Kuuekuuline programm sisaldab lisaks koostööle mentoriga ka praktilisi töötubasid näiteks ärimudeli, müügi ja tootearenduse teemadel.

Programmi üks koolitajatest, juhtide koots Kaidi Peets usub, et isiklik mentor ja programmist saadud võrgustik on need, mis aitavad eesmärgini jõuda: "Igaühel võiks elus olla oma mentor – keegi, kes oma kogemuste baasilt on valmis toetama õppimist ja kasvamist ning aitab tähelepanu juhtida tugevustele ja arenguvõimalustele, mida ise ei pruugi alati näha."

Lisaks personaalsele mentorsuhtele pakub kasvuettevõtja mentorprogramm suure lisaväärtusena võimalust rikastada oma kontaktvõrgustikku - praktilised töötoad toovad kokku juhid ja eksperdid väga erinevatest valdkondadest.   

Programmi oodatakse kandideerima ettevõtjaid ja juhte kõikidest valdkondadest. Soovituslikult võiks ettevõte olla programmiga liitumise hetkel tegutsenud 3–5 aastat ning omada käivet toodete või teenuste müügilt.

Programmi viiakse läbi kahes grupis - esimene grupp (25 mentiid) alustab detsembris 2018 ja teine augustis 2019. Esimesse gruppi kandideerimise tähtaeg on 18. november. Teise gruppi algab kandideerimine mais 2019, kuid võimalik on eelregistreeruda.

Kasvuettevõtja mentorprogrammi korraldab EAS ning seda aitavad koostööpartnerina ellu viia EBS Advisory Services ja EBS Executive Education.

Rohkem infot leiab programmi kodulehelt

Lisainfo

Saima Piisner
Ettevõtluskonsultant
tel +372 501 7770
saima@jarva.ee