Ettevõtete Akadeemia III seminar toimub 18. novembril kell 15 Järva-Jaani Kultuurimajas.

Kolmanda kohtumise teemaks on  „Ettevõtlus ja innovatsioon".

Teemat avab TalTech Mektory Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse uusettevõtluse juht Kaisa Hansen

Räägitakse Mektory Innovatsiooni-ja ettevõtluskeskuse võimalustest, ringmajandusest ja selle võimalustest (ärimudelid + head näited); EL roheleppest ja riiklikest eesmärkidest.

Seminari jätkab DeltaE Inseneribüroo juhatuse liige Marti Arak, kes on TTÜ magistrikraadiga mehaanika- ja tootearendusinsenerDeltaE Inseneribüroo pakub energia- ja ressursitõhusaid täislahendusi äriklientidele.

Ollakse orienteeritud valdkondadele ja lahendustele, kus tasuvusaeg jääb alla viie aasta ning on võimalik saavutada kuni 90% kokkuhoidu.

Täpsema info registreerimise ja ka järgnevate seminaride kohta leiad SIIN

Järvamaa Ettevõtete Akadeemia toimub PATEE (Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtluse edendamiseks) projekti raames ning Euroopa Regionaalarengu Fondi ja Järvamaa Omavalitsuste Liidu toel.

Kristina Gudinas

Tootmisettevõtete koostöövõrgustiku koordinaator