Ettevõtjaid kutsutakse pakkuma tudengitele lahendamiseks päriselulisi probleeme

Tallinna Ülikool kutsub ettevõtjaid kaasa lööma uue õppeaine Erialasid Lõimiv Uuendus (ELU) väljatöötamisel ja otsib reaalseid probleeme, mida tudengid saaksid õppeaine raames lahendada ja ideid, mida teoks teha.

ELU eesmärk on rakendada ülikooli tudengite ja õppejõudude teadmuspotentsiaali erinevate tegelike ehk eluliste probleemide lahendamiseks ning ettevõtetele vajalike projektide teostamiseks.

Ettevõtjale pakub ELUs osalemine miteid võimalusi:
• üliõpilaste abiga saab läbi viia uuringuid (nt mõne tegevuse käivitamiseks, töötajate rahulolu hindamiseks vms).
• saab leida juba varakult tublisid noori ettevõttesse tööle.
• saab leida lahendusi või teoks teha ideid, millele igapäevaste tegevuste kõrvalt aega ei jää.
• võib saada ideid, mida enda ettevõttes teisiti või veel paremini teha.
• saab toetada oma tegevusi teaduspõhise kompetentsiga.

Mida saab ELUst üliõpilane?
• rakendada õpitut elulähedaste interdistsiplinaarsete olukordade lahendamisel.
• küsida nõu õppejõult, mentorilt või spetsialistilt.
• entusiastliku ja ideedest tulvil noorena tahab üliõpilane midagi korda saata. Ta ei pruugi küll alati saavutada ideaalset lahendust, kuid tal on siiras soov teie ettevõtte jaoks midagi teha.

Loe lisaks ja tutvu projektidega elu.tlu.ee
Esitage oma idee siin: Google-ankeet

Aitame leida ülikooli poolse kaasjuhendaja ja üliõpilased, kes teie ideid ellu viivad.

Tegevused algavad 2017 sügisel.

Allikas: Tallinna Ülikool