Arenduskeskuses alustas tööd tootmisettevõtete koostöövõrgustiku koordinaator

Järvamaa Arenduskeskuses alustas 4. mail tööd tootmisettevõtete koostöövõrgustiku koordinaator Kristina Gudinas.

Viimased 4 aastat kohalikus metalliettevõttes töötanud Kristina Gudinase tööülesanded on algatada, korraldada ning juhtida programme ja tegevusi, mis arendavad ja tõhustavad maakonnas tegutsevate tootmisettevõtete vahelist koostööd.

Kõrghariduse on Kristina Gudinas omandanud Tartu Ülikooli Türi kolledžis keskkonnakorraldajana ning magistrikraadi kaitses ta samas valdkonnas 2011. aastal Tartu Ülikoolis.

Kristinal on suur kogemus projektijuhtimises. Ta on neid rohkelt algatanud, taotlusteks vormistanud, juhtinud, erinevaid tegevusi koordineerinud.

Koostöövõrgustiku koordinaatori olulisemad tegevused on koolitused, arenguseminarid, õppereisid ja ettevõtete ühiskülastused. Hetkeolukord majandusvaldkonnas on kindlasti väljakutseid pakkuv, samas koostööd toetav keskkond. Nii ametikoha loomist kui ka ettevõtetele planeeritud arenguprogrammi läbiviimist toetavad Euroopa Liit ning Järvamaa Omavalitsuste Liit.