Kutse regionaalse majanduse konverentsile

Hea elu Eesti eri piirkondades pole mõeldav ilma tugeva kohaliku majanduseta. Või on? Milliseks võib kujuneda regionaalne majandus Eesti eri piirkondades aastaks 2035? Kuidas kujundada tarka, erinevate võimalike arengustsenaariumidega arvestavat regionaalpoliitikat?

Milliseid väärtushinnanguid kannavad Eesti inimesed ning kuidas see on ajas muutunud? Milliseks võib ühiskond ja majandus kujuneda aastaks 2050 ning kuidas see mõjutab pensionisüsteemi ja eakate toimetulekut?

Kui soovid neile küsimustele vastuseid, tule konverentsile „Teistmoodi tulevik"!

Konverentsi päevakava, esinejate tutvustused ja registreerimisvorm on leitavad meie koduleheküljelt. Palun registreeri ennast hiljemalt 31. oktoobril.

Konverents toimub neljapäeval, 7. novembril 2019 Hilton Tallinn Park hotellis (Fr. R. Kreutzwaldi 23, Tallinn) kell 8.30‒15.00.

Ootame osalema!

Lugupidamisega