KUTSE tootearendusprogrammi "Disaini meistriklass"

Ettevõtja, kui Sul on soov või vajadus (p)arendada oma tooteid/teenuseid lähtuvalt sellest, mida klient tegelikult soovib, siis EAS koostöös BDA Consulting OÜ'ga kutsub Sind koos meeskonnaga osalema ühes meie kõrgelthinnatud tootearendusprogrammis Disaini meistriklass!

Novembrist aprillini kestva programmi jooksul valmistate meeskonnaga oma tootele/teenusele läbimõeldud, testitud ja konkurentsivõimelise prototüübi ning täiustate ettevõtte olemasolevat tootearenduskompetentsi.

Oma 2-3 liikmelise meeskonnaga:

• valite partneriks disainijuhi, kes viib teie juures läbi disainiauditi ning toetab teid töötubades ja arendusprojekti elluviimisel (tutvu meie tipptasemel disainijuhtide ning koolitajatega SIIN);
  • osalete kogenud praktikutest koolitajate (Jane Oblikas, Kaarel Mikkin) juhendamisel neljas intensiivses töötoas, kus oma kogemusi tootearendusest ja disaini rakendamisest jagavad ka silmapaistvad ettevõtjad;
  • saate osa kahest täiendavast webinarist;
  • arendate omandatud teadmiste ning disainijuhi toel isesesivalt oma toote/teenuse prototüübi, mis vastab täielikult kliendi ootustele.

Meistriklassi edukaimale ettevõttele anname kevadel välja 10 000 euro suuruse auhinnavoucheri disaini ja tootearendusteenuste kasutamiseks ja loodud prototüübi edasiarendamiseks.

Meistriklassi osalemistasu ettevõtte kohta on 1 000 eurot (+km). Programmi ülejäänud maksumuse summas 12 495,50 eurot (+km) kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

KANDIDEERIMISEKS tuleb hiljemalt 29.09.2020 täita avaldus kirjeldades lühidalt oma esialgset toote/teenuse ideed, mida soovite programmis (p)arendada ja prototüüpida: http://bit.ly/DMKregistreerumine
Lisainfo EASi kodulehel: http://bit.ly/DMKveebileht

Loodan, et programm pakub huvi! See on tõepoolest harukordne võimalus nii headel tingimustel kaasata professionaale oma ettevõtte tegemistesse.

Kui teil tekkis lisaküsimusi, siis hea meelega vastan.

Lugupidamisega,

Teele Toots
projekti koordinaator

BDA Consulting OÜ
disain@bda.ee

BDA Consulting OÜ on EASi partneriks Disaini meistriklassi ellu viimisel.
Jälgige meie jooksvaid postitusi programmi kohta ka Facebook'is või LinkedInis