Kutsun sind osalema Järvamaa mentorklubisse

Mentorklubi toimub seekord juba viieteistkümnendat korda ja ootan Sind 10. aprillil 2019 Hindreku talu peomajasKohtumisele ootan ettevõtjad kelle eesmärgiks on pikaajaline ettevõtte käibe kasv, töökohtade loomine ehk kõik see, mis toetab Eesti majanduse edu. Ootan nii alustavaid kui ka tegutsevaid ettevõtjaid ning osaleda võivad ka mittetulundusühingud.

Mentorklubi tegevustega on seotud olnud kolme aasta jooksul 135 inimest.

Osalejale on mentorklubis osalemine tasuta ja klubilist tegevust toetab EL Regionaalarengu fond ning Järvamaa Omavalitsuste Liit.

Kohtume kolmapäeval 10. aprillil 2019

10.00 - 10.30  Kohvipaus – suhtlemine ja tutvumine uute liikmetega

10.30 - 12.00   "Mälutreening"- koolitaja Tauri Tallermaa

Sageli kurdavad inimesed mäluprobleemide üle ja arvavad, et aju lihtsalt ei suuda enam midagi uut vastu võtta.  Tegelikult saavad nn. mäluprobleemid alguse nõrgast keskendumisoskusest ja vähesest süsteemsusest. Hea uudis on see, et  neid oskusi saab enesele teadvustada ja treenida. Nii nagu keha, on treenitav ka inimese aju. Iga inimene saab treenida oma mälu palju paremaks. Kui mälu ei treeni, võib see kängu jääda – just samamoodi nagu lihased, kui neid ei kasutata.

Koolituselt saab rohkem teada iseenda mälu ja vaimsete võimete kohta ning õppida tundma meeldejätmise protsessi. Saab proovida kasutada mõnd mälutehnikat, mida kasutavad mälu maailmameistrid. Kuuleb nõuandeid igapäevase mõttetegevuse süstematiseerimiseks ning saab teada, kuidas edaspidi mälu kasutamist ja keskendumisvõimet parandada.

12.00 - 13.00   Lõunapaus

13.00 - 14.30   Koolitus jätkub – " Mälutreening"- koolitaja Tauri Tallermaa

14.30 - 15.00   Sirutuspaus

15.00 - 17.00   „Eesti veini koolitus ja degusteerimine" - Koolituse viib läbi Eesti Sommeljeede Erakooli õpilane Tuuli Klementa Hindreku talust.

Tuuli pakub võimalust tutvuda Eesti käsitööveinide ja -siidritega. Meie kodumaine käsitööveini kvaliteet on mõne aastaga teinud tohutu kvaliteedihüppe ja mitmedki restoranid on lisanud valiku Eesti veinidest oma veinikaarti. Tuuli avab 8 veinitootja käsitööveine ja siidreid ning pakub sinna juurde sobivaid suupisteid.

17.00 -.....       Klubiliikmete omavaheline suhtlemine ja arutelu

Mentorklubi kohtumisel osalemiseks on vajalik kindlasti eelnev registreerimine, mida saab teha SIIT.

Hindreku talu peomajja sõiduks on võimalik kasutada bussi, mis väljub Türi Kultuurikeskuse parklast kell 9.30 ning Paide Muusika ja Teatrimaja parklast kell 9.45.

Tagasi on võimalik sõita Türile ja Paidesse kell 17.30.

Alustavatele ettevõtjatele on mentorklubist palju kasu: kindlustunne, fokuseerimise oskus, õige rolli valik ettevõttes, toetus meeskonna juhtimisel, uued teadmised koolitustel, kontaktvõrgustik, võimalus mõista teiste ettevõtete arengut ja probleeme ning palju muud. Samuti saavad alustajad täiendava motivatsioonilaengu ja usaldusväärse moraalse toe ning saavad valida endale mentori.

Tegutseval ettevõtjal on osalemise peamisteks motiivideks võimalus rakendada oma teadmisi ja kogemusi, isiklik areng nõustamise valdkonnas, meeldiv ja arendav keskkond, kontaktvõrgustik ning mainimata ei saa jätta missioonitunnet. Mentorklubis osalevad tegutsevad ettevõtjad võiks olla kõik valmis olema mentorid vabatahtlikkuse alusel, mille eest tasu ei maksta.

Täpsem info

Saima Piisner