Kutsun sind osalema Järvamaa mentorklubisse

Mentorklubi toimub seekord juba kuueteistkümnendat korda ja ootan Sind 9. oktoobril 2019 Põhjaka mõisa (Mäeküla, Järvamaa). Kohtumisele on oodatud ettevõtjaid, kelle eesmärgiks on pikaajaline ettevõtte käibe kasv, töökohtade loomine ehk kõik see, mis toetab Järvamaa ja Eesti majanduse edu. Ootan nii alustavaid kui ka tegutsevaid ettevõtjaid ning osaleda võivad ka mittetulundusühingud.

Mentorklubi tegevustega on seotud olnud nelja aasta jooksul 143 inimest.

Osalejale on mentorklubis osalemine tasuta ja klubilist tegevust toetab EL Regionaalarengu fond ning Järvamaa Omavalitsuste Liit.

Kohtume kolmapäeval 9. oktoobril 2019

10.00 - 10.30   Kogunemine ja hommikukohv
10.30 - 12.00   Koolitus – Emotsioonide mõju meie tervisele – Rita Rätsepp

Palju räägitakse tervislikust toitumisest ja liikumise olulisusest – füüsisest tervikuna. Hea tervis ja tugev organism on ääretult olulised, ent paraku saab vaimne tervis kahetsusväärselt vähe tähelepanu. Terves kehas ei ole alati tervet vaimu. Uuringud on näidanud, et negatiivsed mõtted, tõekspidamised, suhtumised ja emotsioonid nõrgendavad närvi- ja immuunsüsteemi, positiivsed emotsioonid aga soodustavad endorfiinide eritumist ja panevad aluse heale tervisele. Meie mõttemustrid ja elustiil suudavad mõjutada üleüldist energiataset ja emotsioone meie kehas.

12.00 – 13.00  Lõunapaus
13.00 - 14.30   Koolitus jätkub - Emotsioonide mõju meie tervisele – Rita Rätsepp
14.30 - 15.00   Sirutuspaus
15.00 - 15.50   Positiivseid emotsioone kütavad üles - Mattias Naan ja Tigran Gevorkjan

15.50 - ........    Klubiliikmete omavaheline kogemuste jagamine

Mentorklubi kohtumisel osalemiseks on vajalik kindlasti eelnev registreerimine, mida saab teha SIIT.

Põhjakale sõiduks on võimalik kasutada bussi, mis väljub Türi Kultuurikeskuse parklast kell 9.30 ning Paide Muusika ja Teatrimaja parklast kell 9.45.

Tagasi on võimalik sõita Türile ja Paidesse kell 17.00.

Alustavatele ettevõtjatele on mentorklubist palju kasu: kindlustunne, fokuseerimise oskus, õige rolli valik ettevõttes, toetus meeskonna juhtimisel, uued teadmised koolitustel, kontaktvõrgustik, võimalus mõista teiste ettevõtete arengut ja probleeme ning palju muud. Samuti saavad alustajad täiendava motivatsioonilaengu ja usaldusväärse moraalse toe ning saavad valida endale mentori.

Tegutseval ettevõtjal on osalemise peamisteks motiivideks võimalus rakendada oma teadmisi ja kogemusi, isiklik areng nõustamise valdkonnas, meeldiv ja arendav keskkond, kontaktvõrgustik ning mainimata ei saa jätta missioonitunnet. Mentorklubis osalevad tegutsevad ettevõtjad võiks olla kõik valmis olema mentorid vabatahtlikkuse alusel, mille eest tasu ei maksta.

Täpsem info

Saima Piisner