« Tagasi

Kutsun Sind osalema Järvamaa mentorklubisse

Mentorklubi toimub seekord juba kolmeteistkümnendat korda, ootan Sind 28. novembril 2018 Käru Kõrtsis. Kohtumisele on oodatud kõik ettevõtjad kelle eesmärgiks on pikaajaline ettevõtte käibe kasv, töökohtade loomine ehk kõik see, mis toetab Eesti majanduse edu. Oodatud on nii alustavad kui ka tegutsevad ettevõtjad ning osaleda võivad ka mittetulundusühingud.

Mentorklubilise tegevusega  on kolme aasta jooksul seotud olnud 117 inimest. 

Osalejale on mentorklubis osalemine tasuta ja klubilist tegevust toetab EL Regionaalarengu fond ning Järvamaa Omavalitsuste Liit

Kohtume seekord kolmapäeval 28. novembril 2018 ja päevakava on järgmine: 

10.00 -10.30  Kohvipaus – suhtlemine ja tutvumine uute liikmetega

10.30-12.00   "Persoonibränd - Eneseturundus" - koolitaja Signe Ventsel

Üks osa ettevõtjatest jäävad oma teenuste ja toodetega silma, kuid osad mitte. Mõned inimesed on tuntud, mõned vähem tuntud. Ettevõtja iga päev teeb midagi, et kujundada seda mainet, mis meist tekkib. Kas soovid olla veel nähtavam valdkonnas, kus Sa tegutsed? Kuidas eristuda samas valdkonnas inimestega? Kuidas eristuda ettevõtjana, et jõuda oma soovitud klientideni? Milliste sõnadega kirjeldatakse, kui Sa ruumist lahkud? Kuidas soovid silma paista?

Koolitusseminari eesmärk on anda ülevaade, kuidas persoonibrändiga teadlik tegelemine aitab ettevõtjatel oma eesmärke ja tulemusi saavutada. Iga juht on oma ettevõtte esimene brändi kujundaja ning tal on suurim mõjuvõim kujundada ja turundada. Tugev ja tuntav persoonibränd on kindel konkurentsieelis, kasvatab äri, toob tegevustesse uusi võimalusi ning  aitab eristuda. Turundada ettevõtte tooteid/teenuseid läbi  iseenda persooni, siis on selge ja oluline eristumise koht. Lisaks jagada teadmisi ja oskusi, kuidas praktiliste tegevustega persoonibrändi tugevdamisega edasi liikuda.

Kui Sa soovid olla edukas, siis tuleb panna oma oskused ja teadmised märkama. Tõeliselt tugev persoonbränd müüb oma nime  - konkurentsis jääb silma see, kes eristub! See ongi  põhjus, miks võiks olla Sinu persoonibränd teadlikult juhitud ja eesmärgipärane tegevus. Loo väärtust ja julge eristuda!

12.00-12.30   Sirutuspaus  

12.30-14.00   Koolitus jätkub – "Persoonibränd - Eneseturundus" - koolitaja Signe Ventsel

14.00-15.00   Lõunapaus

15.00-16.30  Mentori kogemus – Persoonilugu Ardon Kaerma Öselstuff OÜ - kaubamärk ÖselBirch - Kuidas eristuda ettevõtjana, et jõuda oma soovitud klientideni? Kuidas teadlik tegelemine on aidanud eesmärke ja tulemusi saavutada? 

16.30-.....       Klubiliikmete omavaheline suhtlemine ja arutelu koos suupistete ning veiniga

Mentorklubis osalemine tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine  SIIT.

Kärusse sõiduks on võimalik kasutada bussi, mis väljub Paide Muusika ja Teatrimaja parklast kell 9.15 ja  Türi Kultuurikeskuse parklast kell 9.35.

Tagasi Kärust on võimalik sõita Türile ja Paidesse kell 18.00.

Alustavatele ettevõtjatele on mentorklubist palju kasu: kindlustunne, fokuseerimise oskus, õige rolli valik ettevõttes, toetus meeskonna juhtimisel, uued teadmised koolitustel, kontaktvõrgustik, võimalus mõista teiste ettevõtete arengut ja probleeme ning palju muud. Samuti saavad alustajad täiendava motivatsioonilaengu ja usaldusväärse moraalse toe ning saavad valida endale mentori.

Tegutseval ettevõtjal on osalemise peamisteks motiivideks võimalus rakendada oma teadmisi ja kogemusi, isiklik areng nõustamise valdkonnas, meeldiv ja arendav keskkond, kontaktvõrgustik ning mainimata ei saa jätta missioonitunnet. Mentorklubis osalevad tegutsevad ettevõtjad võiks olla kõik valmis olema mentorid vabatahtlikkuse alusel, mille eest tasu ei maksta. 

Täpsem info

Saima Piisner
Ettevõtluskonsultant
SA Järvamaa Arenduskeskus
Tel 501 7770
saima@jarva.ee