« Tagasi

Mentorklubi ootab ettevõtjaid osalema

Planeerime aprilli viimasel nädalal kokku kutsuda teise mentorklubi kohtumise. Esimene mentorklubi kogunes kokku märtsis ning seal osales 13 ettevõtjat. Järvamaa Arenduskeskus kutsub kõiki eelmisel korral olnud ettevõtjaid ning ka uusi huvilisi osalema, kelle eesmärgiks on pikaajaline ettevõtte käibe kasv, töökohtade loomine ehk kõik see, mis toetab Eesti majanduse edu. Oodatud on nii alustavad kui ka tegutsevad ettevõtjad.

Mentorklubis osalemine on osalejale tasuta ja klubilist tegevust toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond ning Järvamaa Omavalitsuste Liit. 

Mentorklubi kohtumine toimub neljapäeval 28. aprillil 2016
Nelja Kuninga hotelli konverentsisaalis

10.30 -11.00      Kohvipaus – tutvumine osalejatega
11.00-12.00       Tööõnnetuste- ja tööga seotud haigestumiste ennetamine - Tööinspektsioonist Rein Reisberg
12.00-13.15       Lõunapaus
13.15-14.45       Internetiturunduse koolitus - Koolitaja Priit Kallas
14.45-15.00       Sirutuspaus
15.00-16.30       Internetiturunduse koolitus -  Koolitaja Priit Kallas
16.30-18.00       Klubiliikmete omavaheline suhtlemine ja arutelu koos suupistete ning veiniga

Koolitusel leiavad käsitlemist järgmised teemad:

Google Adwords - Kuidas Google Adwords efektiivselt tööle panna. Saad teada, kuidas internetis kiiresti klientideni jõuda ja praktilisi teadmisi koolitajalt, kes tegeleb igapäevaselt Adwordsi haldamisega.

Google Analytics veebianalüütika aitab sul paremaid tulemusi saavutada ja müüki kasvatada. Kuidas selgitada välja, millised kanalid toovad ettevõttele kasu ja millised on vaid näiliselt toimivad. Vaatame, kuidas oma andmetest olulist infot leida.

Müük internetis ja maandumislehed - Soovid, et kodulehe külastajad teeksid rohkem tehinguid, sooritaksid oste või esitaksid päringuid? Anname sulle teadmised, kuidas panna veebileht paremini müüma. Tutvustame vajalikke tehnikaid, veebilehtede müügipsühholoogiat ja parimaid praktikaid, mis töötavad müügi suurendamisel.
Lisaks veel natuke sotsiaalmeediat ja meiliturundust.

Koolitaja Priit Kallas on DreamGrow Digital OÜ  asutaja ja vedaja. Ta on ettevõtja, kes on olnud aktiivselt tegev erinevate internetiprojektide juures juba 17 aastat. 1999. aastast on tema peamiseks tegevuseks olnud internetiturundus, mis on aidanud Eesti firmadel digikanalites tulemusi saavutada.

Kui Sul tekkis huvi tulla kogema oma kogemuste ja teadmiste jagamist ning Sul on piisavalt uudishimu Eesti ettevõtlusmaastikul toimuva osas, siis oled oodatud liituma mentorklubiga SIIT

Kui soovid osaleda ainult koolitusel või Tööinspektsiooni infotunnis, siis registreeri ennast  SIIT

Täpsem info

Saima Piisner
Ettevõtluskonsultant
SA järvamaa Arenduskeskus
Tel 501 7770
saima@jarva.ee