Õpi videoturunduse põhitõdesid

Kas sa teadsid, et sotsiaalmeediaplatvormide algoritmid eelistavad videoformaati? Erinevad uuringud on korduvalt tõdenud, et videoreklaam veebis toob klientidelt paremaid tulemusi ning rohkem nähtavust kui staatiline pilt või bänner.
Tule õpi parimatelt Eesti valdkonnaekspertidelt, milline on tugeva videoreklaami loomeprotsess ning kuidas teha oma esimesed reklaamid YouTube'is

Tule videoga esile: tõhus videoreklaam veebis

18. oktoober kell 10:00 - 11:30

Koolitaja Jenny Tupits

Koolitusel tutvustame videoturunduse põhimõtteid, kuidas kasutada videot digiturunduses ja alustada videoturundusega YouTube'is.

Pane YouTube reklaamid enda kasuks tööle

19. oktoober kell 10:00 - 11:30

Koolitaja Liis Laisaar

Kuidas alustada videoreklaamidega YouTube'is? Milliseid kavalaid sihtimisvõimalusi need pakuvad? Mida seadistamisel silmas pidada? Käime läbi sammud kampaania planeerimisest esimeste reklaamide live'i jõudmiseni.

Registreeri koolitustele siin

Järgmised koolitused oktoobris

20.10 "Ole kliendile nähtav ja leitav Google Business Profile'iga"

25.10 "Kasvata oma äri: võida uusi kliente Google Ads'iga"