Tule osale õppereisil Ida-Virumaale

Järvamaa Arenduskeskus koos MTÜ Loov Eestiga kutsub huvilisi 2-päevasele õppereisile Ida-Virumaale, mis annab ülevaate kuidas arendada turismitooteid ja leida koostöökohti. Kohtume 9 turismiorganisatsiooni juhiga ja kogume ideid nende edulugudest.  Ida-Virumaa on reisisihtkohana väga hea näide, sest nende tuntus aastatega on väga palju tõusnud ning seal tehakse omavahelist koostööd eesmärgipäraselt.

Õppereis toimub 14.-15.märtsil 2017. Väljasõit on Paide Kultuurikeskuse juurest 14. märtsil kell 8.00 ja tagasi jõuame orienteeruvalt 15. märtsil kell 18.00

Kohtumised toimuvad Narva Kreenholmis ja Victoria bastionis, Narva kindluses, Mäetaguse mõisas, Avinurme puiduaidas, Aidu veespordikeskuses, Eesti kaevandusmuuseumi külastuskeskuses, Kiviõli seikluspargis ja Purtse linnuses.

Ööbime Mäetaguse SPA hotellis http://moisahotell.ee/

Õppereisi toetab MTÜ Loov Eesti koostöös Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega - Euroopa Liidu Regionaalarengu fondi vahenditest.

2 päevasel reisil osalemise maksumus osaleja kohta on 60 eurot + KM ehk 72 eurot, mis tuleb tasuda peale registreerimist ja enne reisi, arve alusel MTÜ Loov Eestile.

Palun huvilistel end registreerida varakult, sest oleme planeerinud maksimaalseks grupi suuruseks 30 inimest. Registreerimine lõpeb hiljemalt 12. märtsil 2017.

Registreerimine on lõppenud.

Lisainfo: