Osale online töömessil, et leida välisspetsialiste

Work In Estonia ja EURES Eesti kutsuvad Eesti ettevõtteid osalema online töömessil, et leida välisspetsialiste IT, müügi või inseneri erialadelt.

Osalemine messil on lihtne – tuleb üles laadida tööpakkumised ning olla messi päeval arvuti taga ja valmis tööotsijatega suhtlema. Mess kestab neli tundi, samas sobitab platvorm juba eelnevalt töökohti tööotsijatega.

Online-messi formaat võimaldab spetsialistidele ligipääsu tööpakkumisele igalt poolt üle maailma ning annab võimaluse tööandjatele suhelda kandidaatidega ja veenduda nende sobivuses töökohale. Messi ajal toimuvad lühiintervjuud eelvaliku läbinud kandidaatidega ning vastatakse kandidaatide päringutele, samas antakse ka ülevaade Eestisse elama asumise, elamise ja töötamise tingimustest.

Osalemine on kõigile tasuta.

Täpsem info ja osalemistingimused SIIT

Küsimuste ja ettepanekute korral võtke kindlasti ühendust EURES Eesti esindajaga

Jaanus Valdmaaga
jaanus.valdmaa@tootukassa.ee