Parim viis ennustada tulevikku on see ise luua

Loov Eesti koos Järvamaa Arenduskeskusega kutsub omavalitsuste esindajaid, ettevõtjaid ning kohaliku elu edendajaid osalema praktilises töötoas „Parim viis ennustada tulevikku on see ise luua."

Aeg: 12.aprill 2017
Kell 10.00-15.30
Koht: Paide kultuurikeskuses, Pärnu 18 PAIDE

„Riigireformi ja ühinemiste keerises on oluline vaadelda, kuidas kohalik elu saaks uue hingamise. Hea aeg on kõik teenused värske pilguga üle vaadata, et ettevõtlus areneks ning kohalikud  inimesed oleksid rahul," ütles Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.

Praktilise töötoa fookuses on koostöö, teenuste arendamine ja kohaliku elukeskkonna atraktiivsemaks muutmine.

9.30                  Registreerimine ja kohvipaus
10.00 – 10.10 Loov Eesti tervitus
10.10 – 10.40 Järvamaa Arenduskeskus - Maakonna ettevõtlusest ja eesmärkidest
10.40 – 12.30 Markko Karu  töötuba. Kohalikest teenustest, probleemide tuvastamisest kui lahenduste leidmiseni.

12.30 – 13.00 Lõunapaus
13.00 – 14.00 Markko Karu töötuba jätkub
14.00 – 15.00 Pärtel-Peeter Pere – Kohabrändig, Rootsi näited.
15.00 - 15.15 Kokkuvõte päevast

Töötoa viib läbi teenusedisainer Markko Karu.  Mõtleme koos, mida ühinemine kaasa tooks. Anname praktilised tööriistad, kuidas analüüsida hetkeolukorda ja arendada kohalikke teenuseid  ning tekitada motivatsiooni elukeskkonna ühiseks parendamiseks. Soovime ju elada seal, kus endal hea olla ja külalistel põnev tulla. Oluline on ettevõtlusvõimaluste äratundmine ja kasvuraskuste ületamine.

•          Kuidas hoida inimesi lahkumast ja pakkuda neile huvitavaid võimalusi?
•          Mida vajab külaline, et kohalikke vaatamisväärsusi vaatama tulla?

Tutvustame erinevaid näiteid Eestist ning Pärtel-Peeter Pere jagab Rootsi kogemusi Örebro linna näitel.

Praktilise töötoa osalustasu on 25 eurot. Arve väljastatakse osalejale peale registreerimist. Kui on mitu inimest ühest organisatsioonist, siis on osalustasu 20 eurot.

REGISTREERU SIIN

Olete lahkesti palutud!

Lisainfo:

Eva Leemet
MTÜ Loov Eesti tegevjuht
eva@looveesti.ee

Programmi Loov Eesti+Maa toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Euroopa Liidu Regionaalfondi vahenditest. Programmi Loov Eesti+Maa peasponsor on Swedbank.