Registreeri oma ettevõte avatud ettevõtete päevale

Kutsume Teid osalema üle-eestilisele avatud ettevõtete päevale!

2. oktoobril 2018 toimub esimest korda Ettevõtlusnädala raames üle-eestiline avatud ettevõtete päev.

Eesmärgiks on tutvustada laiemale üldsusele, millised ettevõtted Eestis on, millega nad tegelevad ja kes on need inimesed ettevõtte või kaubamärgi nime taga.

Milline näeb välja avatud ettevõtete päev?

2. oktoobril kella 10-17 on võimalik kõikidel inimestel külastada ettevõtteid üle Eesti. Külastamine eeldab ette registreerimist, mida saavad inimesed teha avatud ettevõtete päeva lehe kaudu.

Ettevõtet külastades toimuvad juhendatud ekskursioonid, töötoad vms, mida ettevõte ise soovib korraldada. Vastav info, mida ettevõte pakub enda külastuse ajal, koondatakse avatud ettevõtete päeva veebilehele inimestele tutvumiseks. Kõik inimesed registreerivad end veebilehekülje kaudu ettevõtte külastusele. Registreerunute nimekirjad edastatakse ettevõtetele 1. oktoobri õhtuks.

Kõik ettevõtted, kes on huvitatud avatud ettevõtete päeval osalemisest saavad endast märku anda SIIN.

Kui paljud Eesti ettevõtted avavad oma ukse on võimalik vaadata SIIT.

Lisainfo:

Eve-Liis Arvisto
Avatud ettevõtete päeva projektijuht
Eve-liis@ettevotlusnadal.ee
+372 524 6763

Avatud ettevõtete päeva korraldavad EAS, Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik, Tööandjate Keskliit, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Eesti Leader Liit.