TeamLab kutsub arendajaid oma ideid ja meeskondi täiendama

Olete oodatud 22. ja 23. oktoobril  Tallinnasse Kultuurikatlasse (Põhja pst 27a),  kus saate koos  disainerite, turundajate, inseneride ja IT asjatundjatega üheskoos kahe päeva jooksul uusi tooteid ja teenuseid arendada.

TeamLab toob kokku nutikate toodete  ja teenuste loomiseks vajalikud osapooled – disainerid, ärikorraldajad, turundajad, insenerid jt. "Tulla võib nii olemasoleva idee ja meeskonnaga, kui ka sooviga leida idee või meeskond. Idee autoril on võimalik kokku panna nö. ideaalne meeskond, kus on esindatud just tema tooteprojektile vajalikud inimesed ning kogenud mentorite käe all ideed lihvida. Meeskondades osalemine pakub aga värskendavaid väljakutseid nendele, kellel oma idee veel valmis pole," ütles Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet. Esimesel päeval luuakse meeskonnad ja arendatakse ideid, teisel päeval keskendutakse ärimudeli välja töötamisele.

REGISTREERU SIIN

Meeskondadele annavad kahe päeva jooksul nõu oma ala parimad. Disaini valdkonnas nõustavad osalejaid PESA programmi koolitaja Sixten Heidmets ja tuntud tootedisainer Pavel Sidorenko, inseneeria valdkonnas abistavad Uku Püttsepp ja Tarvo Metspalu Makerlab'ist ning ettevõtlusteavet jagavad Saima  Piisner Järvamaa Arenduskeskusest ja Tallinna Loomeinkubaatori inkubatsioonijuht Kristel Kukk. Päeva juhib Harald Lepisk.

TeamLabi võitjameeskonnal on otsetee toote- ja teenusearendusprogrammi PESA (koolitusprogrammi koguväärtus on 10 000 eurot). Lisaks annab Tallinna Loomeinkubaator ühele meeskonnale võimaluse osaleda  Lendstart koolitusel.

Rohkem infot veebilehel www.looveesti.ee

TeamLab on Loov Eesti+Maa programmi osa. Loov Eesti+Maa programmi partnerid on MTÜ Loov Eesti, Marketingi Instituut, Loov Maa, Ida-Viru Loomemajanduskeskus,  Järvamaa Arenduskeskus. Programmi kohta saab lisainfot www.looveesti.ee  ja Facebookis https://www.facebook.com/looveesti/

Loov Eesti+Maa programmi toetavad EAS Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest ja Swedbank.

Lisainfo:
Eva Leemet