Teenusedisainer annab nõu - kuidas elukeskkonda ühiselt parendada

Loov Eesti koos Järvamaa Arenduskeskusega kutsub omavalitsuste esindajaid, ettevõtjaid, loomeinimesi ning kohaliku elu edendajaid osalema praktilises töötoas „Parim viis ennustada tulevikku on see ise luua." Praktilise töötoa fookuses on koostöö, teenuste arendamine ja kohaliku elukeskkonna atraktiivsemaks muutmine.

Aeg: 12.aprill 2017
Kell 10.00-15.30 (registreerimine algab 9.45)
Koht: Paide kultuurikeskus, Pärnu 18, Paide

„Riigireformi ja ühinemiste keerises on oluline vaadelda, kuidas kohalik elu saaks uue hingamise. Hea aeg on kõik teenused värske pilguga üle vaadata, et ettevõtlus areneks ning kohalikud inimesed oleksid rahul," ütles Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.

REGISTREERU SIIN

Töötoa viib läbi teenusedisainer Markko Karu. Anname praktilised tööriistad, kuidas analüüsida hetkeolukorda ja arendada kohalikke teenuseid ning tekitada motivatsiooni elukeskkonna ühiseks parendamiseks. Soovime ju elada seal, kus endal hea olla ja külalistel põnev tulla. Oluline on ettevõtlusvõimaluste äratundmine ja kasvuraskuste ületamine.

· Kuidas hoida inimesi lahkumast ja pakkuda neile huvitavaid võimalusi?
· Mida vajab külaline, et kohalikke vaatamisväärsusi vaatama tulla?

Tutvustame erinevaid näiteid Eestist ning Pärtel-Peeter Pere jagab Rootsi kogemusi Örebro linna näitel.

Osalustasu 25 eurot osaleja kohta (sisaldab käibemaksu) tasuda arve alusel, kahele ja enamale osalejale samast organisatsioonist 20 eurot osaleja kohta.

Olete lahkesti palutud!

Lisainfo:

Eva Leemet
MTÜ Loov Eesti tegevjuht
eva@looveesti.ee
Vaata kava facebooki Loov Eesti lehelt

Programmi Loov Eesti+Maa toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Euroopa Liidu Regionaalfondi vahenditest. Programmi Loov Eesti+Maa peasponsor on Swedbank