Tootefoto koolitus Paides: Milline on hea tootefoto ja kuidas seda teha?

Kas sinu tooted püüavad veebis või kataloogis piisavalt tähelepanu? Milline on hea tootefoto ja milliseid vigasid oma toodete pildistamisel vältida? Eelmisel korral Raplas ja Hiiumaal toimunud tootefoto koolitus rändab sel korral Paidesse!

Oled oodatud 14. mail Nelja Kuninga hotelli seminariruumi praktilisele tootefotode koolitusele, kus head nõu ja õpetussõnu jagab oma ala asjatundja, fotograaf Olev Mihkelmaa.

Veebipoes ja kataloogis müüb paremini ning jääb silma toode, millel on kvaliteetne ja läbimõeldud tootefoto. Ka sotsiaalmeedia on muutunud ja muutub üha visuaalsemaks, mis tähendab, et oma tegevustega silma paista on üha raskem.

Selle koolitusega selgitamegi, milline on hea tootefoto ja miks, tutvud selle erinevate tüüpide ja tasemetega ning õpid, mida silmas pidada tootefoto tellimisel.

Palume koolitusele tulles võtta arutelu jaoks kaasa oma toodete fotomaterjal, et neid analüüsida.

Päeva lõpus teeme koduste vahenditega läbi praktilised harjutused tootefoto tegemiseks.

Ajakava:

10:00–11:15 Milline on hea tootefoto. Tootefoto erinevad tüübid ja tasemed. Mida silmas pidada tootefoto tellimisel

11:15–11:30 Kohvipaus

11:30–12:30 Osalejate fotomaterjali analüüs ja arutelu

12:30–13:15 Lõuna

13:15–14:30 Praktilised harjutused tootefoto tegemiseks koduste vahenditega. (paar tootjat võiksid kaasa võtta enda väiksema mõõtmelised tooted)

14:30–14:45 Kohvipaus

14:45–16:00 Fotode järeltöötlus ja ettevalmistamine kasutamiseks trükistes ning internetis

Koolitus toimub 14. mail Paides Nelja Kuninga hotelli konverentsiruumis (Pärnu tn 6, Paide).

Osalemise tasu on 25 eurot + km. Registreeru SIIN.

Tootefoto koolitust korraldab Loov Eesti koostöös SA Järvamaa Arenduskeskusega. See on osa Loov Eesti+Maa II projektist, mida rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist loomemajanduse arendamise meetmest.

Täpsem Info

Saima Piisner