« Tagasi

Tule osale mentorklubis

Kutsun Sind osalema Järvamaa mentorklubisse, mis toimub 4. oktoobril 2017 Eistvere mõisa aidas.  Mentorklubisse on oodatud kõik ettevõtjad kelle eesmärgiks on pikaajaline ettevõtte käibe kasv, töökohtade loomine ehk kõik see, mis toetab Eesti majanduse edu. Oodatud on nii alustavad kui ka tegutsevad ettevõtjad ning osaleda võivad ka mittetulundusühingud.

Mentorklubis osalemine on osalejale tasuta ja klubilist tegevust toetab EL Regionaalarengu fond ning Järvamaa Omavalitsuste Liit.

Päevakava on järgmine:

10.00 - 10.30   Kogunemine ja hommikukohv, suhtlemine, tutvumine uute liikmetega
10.30 - 12.00   Koolitus/praktikum – Telefoniga pildistamine – väikeettevõtjale, kes ei vaja või ei jaksa alati palgata profifotograafi - Jaak Nilson  

Koolituseks on vaja kaasa võtta oma telefon ning sinna oleks vaja tõmmata Snapseed äpp. See sobib nii iPhone´le kui Android´ile. Vajalik oleks, kui tutvute sellega ka eelnevalt pisut. Iphone`l saab valguskompensatsioone teha, Android telefonile sobib Open Camera, mis tuleks ka eelnevalt telefonisse tõmmata, mis on tasuta.  

Koolitusel pannakse esmalt paika telefoni seaded. Räägime kuidas on õige pildistada, just telefoni kasutamise aspektist. Kuidas vältida teatud vigu, mis tulevad telefoni piiratud võimalustest. Fotograafia abc. Kompositsioon, valguse mõõtmine, pildistamine. 

12.00 - 12.30   Sirutuspaus

12.30 - 14.00   Koolitus/praktikum jätkub
Praktiline pool, kus käsitletakse konkreetset pilditöötlustarkvara, mis sobib nii iPhonele kui Android telefonidele. Koolitus sobib ka tahvelarvutiga pildistajatele. Mõned nipid, kuidas pilte sotsiaalmeedias jagada. Lihtsate näpunäidetega saavad osalejad otsese praktilise kogemuse.

14.00 - 15.00   Lõunapaus

15.00 - 16.00 Kogemused kliendiga suhtlemisel erinevate kanalite kaudu (e-post, telefon, Facebook, koduleht ja kliendiga kohtumine) - Indrek Ammer, Woodhammer OÜ

16.00 - ........    Klubiliikmete omavaheline kogemuste jagamine

Mentorklubis osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine  SIIT.

Eistverre sõiduks on võimalik kasutada bussi, mis väljub Paide Kultuurikeskuse parklast kell 9.30. ja tagasi Eistverest kell 17.30.

Alustavatele ettevõtjatele on mentorklubist palju kasu: kindlustunne, fokuseerimise oskus, õige rolli valik ettevõttes, toetus meeskonna juhtimisel, uued teadmised koolitustel, kontaktvõrgustik, võimalus mõista teiste ettevõtete arengut ja probleeme ning palju muud. Samuti saavad alustajad täiendava motivatsioonilaengu ja usaldusväärse moraalse toe ning saavad valida endale mentori.

Tegutseval ettevõtjal on osalemise peamisteks motiivideks võimalus rakendada oma teadmisi ja kogemusi, isiklik areng nõustamise valdkonnas, meeldiv ja arendav keskkond, kontaktvõrgustik ning mainimata ei saa jätta missioonitunnet. Mentorklubis osalevad tegutsevad ettevõtjad võiks olla kõik valmis olema mentorid vabatahtlikkuse alusel, mille eest tasu ei maksta.

Järgmine mentorklubi kohtumine on planeeritud 29. novembrile 2017.

Täpsem info

Saima Piisner
Ettevõtluskonsultant
SA Järvamaa Arenduskeskus
Tel +372 501 7770
saima@jarva.ee