« Tagasi

Turunduse arenguprogramm ettevõtjatele

Järvamaa Arenduskeskus kutsub osalema praktilisse turunduse arenguprogrammi, mis algab 12. septembril.

Arenguprogrammi eesmärgiks on anda ülevaade aktuaalsetest turundustrendidest ja õppida reaalselt kasutama kaasaegseid turundustööriistu.

Kui senised turunduskoolitused on reeglina ühepäevased ja kõiki teemasid pinnapealselt käsitlevad, siis selle sarja põhirõhk on süvitsi minemisel ja kaasategemisel. Iga turundusteadlik organisatsioon ja ettevõte mängib sihtkohaturunduses üha enam rolli ning meie ülesandeks on selliste potentsiaalsete organisatsioonide turundusteadlikkuse kasvatamine, koostööks motiveerimine ja üldisesse mainekujundusse kaasamine.

Arenguprogrammis on kokku 5 praktilist koolituspäeva, kus koolitajatega koos on võimalus üle vaadata praktilised tegevused oma toote või teenuse turundamisel.

Arenguprogrammi ootame Järvamaa tegutsevaid ettevõtjaid või ettevõtete esindajaid, kes on motiveeritud oma tooteid või teenuseid aktiivsemalt turundama, teevad kaasa kõik praktilised harjutused ja osalevad arenguprogrammi kõigil viiel päeval septembrist novembrini. Ühest ettevõttest ootame kuni 2 osalejat.

Koolitajateks on Eestis tunnustatud ettevõtjad/praktikud/õppejõud.

I  õppepäev, 12. september  „5 olulist asja, mida pead turundusest teadma", koolitajaks Andres Kuusik, Tartu Ülikooli turunduse õppetooli juhataja 

II õppepäev, 26. september "Kuidas internetis turundada nii, et see poleks mitte kulu, vaid investeering - strateegiast taktikaliste tööriistadeni.", koolitajaks Timo Porval, Digiagentuur Lavii 

III õppepäev, 3. oktoober "Võta oma veebilehest maksimum. 79 viga/põhimõtet veebilehel, mis raiskavad raha ja mille parandamine tõstab su müüki ja kasumit.", koolitajaks Timo Porval, Digiagentuur Lavii 

IV õppepäev, 24. oktoober Timo Porvali praktikum 

V õppepäev, 14. november „Sinu äriedu üks võti on Facebook ja Instagram!", koolitajaks Jaan Kruusma, 7 Blaze OÜ 

Koolituse käigus räägitakse klientuuri valikust, internetiturunduse strateegilisest plaanist, internetis toimivates müügimudelitest, turunduse tööriistadest, kliendi teekonnast kodulehel, sagedasematest vigadest kodulehtede loomisel ja tellimisel, turundusest sotsiaalmeedias: Facebookis, Instagramis, LinkedInis, kodulehe külastatavuse kasvatamisest läbi Google otsingumootori, konkreetsetest näidetest, mis toimib ja mis mitte.

Turunduse arenguprogrammi detailsema sisuga saab tutvuda SIIN.

Koolitusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine hiljemalt 9. septembriks SIIN

Arenguprogrammis osalemine maksab 75 eurot ühele osalejale.

Arenguprogrammi koolitused toimuvad Nelja Kuninga hotelli seminariruumis Paides, Pärnu tn 8. Koolituspäev toimub ajavahemikus 10.00-17.00

Turunduse arenguprogramm on planeeritud "Tööhõivekava" tegevusena, mida toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu fond ning Järvamaa Omavalitsuste Liit.  

Lisainfo:

Ruth Aarma
juhatuse liige
Tel: 506 6140
E-post: ruth@jarva.ee