Võimalik on kandideerida EASi uue toote turule toomise meistriklassi

25. märtsil 2020 on alustamas juba järjekorras neljas EASi UUE TOOTE TURULE TOOMISE MEISTRIKLASSI grupp, millesse ka Teie ettevõte on huvi ja soovi korral oodatud kandideerima.

Kuni 10. veebruarini kandideerides kehtib osalustasu SOODUSHIND 789 eur + km!

Hind sisaldab 2 kuud kestvat intensiivset nõustamisprogrammi 2-3 tiimiliikmele:

• 12h individuaalseid kohtumisi valdkondlike ekspertidega omal valikul;
  • 4 töötuba (25.03, 15.04, 06.05, 27.05) ja praktikute kogemuslugusid erinevatel lansseerimisega seotud teemadel;
  • individuaalset meeskonnatööd, mille tulemusel valmib praktiline ja taaskasutatav enda tootest/teenusest lähtuv uue toote/teenuse turule toomise plaan.

Meistriklassis avaneb teie meeskonnal suurepärane võimalus vähendada ekspertide abiga oma toote/teenuse turule toomisega kaasnevaid riske ning tõsta üldist ettevõtte toodete/teenuste turule toomise võimekust. Meistriklass sobib ka olemasoleva toote uuele sihtturule viimisel või allhankijast omatoote suunas liikumisel.

Kui tekkis huvi, siis lisainfot leiate EASi lehelt

Esitage KANDIDEERIMISAVALDUS hiljemalt 20.02.2020 SIIT

Täpsem info

Teele Toots
BDA Consulting OÜ
toode.turule@bda.ee
BDA Consulting OÜ on EASi koostööpartneriks meistriklassi läbiviimisel.