Võimalus osaleda DMEA 2019 messil, mille fookuses on IT lahendused tervishoiusektorile

Järvamaa Arenduskeskus korraldab 2019. aastal ettevõtjatele külastuse DMEA messile, mille fookuses on IT lahendused tervishoiusektorile.

Messikülastusega saavad ettevõtjad parema ülevaate erinevatel turgudel toimuvast ning saadud kogemused motiveerivad tegelema oma ettevõttes tootearendusega. Loome ettevõtetele võimaluse viia end kurssi uute toodete ja tehnoloogiatega.

Messikülastustest võivad osa võtta kõik Eesti Äriregistrisse kantud äriühingud, kes vastavast messist kasu võiksid saada.

Registreerimine DMEA messi külastusele on avatud kuni 28. veebruarini.

DMEA 2019 (TERVISE VALDKONNA IT MESS)

• Toimumiskoht: Berliin, Saksamaa
  • Kuupäevad: 9.-11.04.2019
  • Valdkond: DMEA on tervise valdkonna IT mess, mis enne kandis nime conhIT. Mess kõnetab eelkõige IT valdkonna juhte ja spetsialiste, arste ja haiglate juhte, tarkvaratootjaid, hooldusteenuste pakkujaid nii statsionaaris kui ambulatoorses ravis ja IT-nõustamisfirmasid.
  • Messi ametlik veebileht: https://www.dmea.de/About/DMEA/
  • Messil osalemise maksumus 1 osaleja kohta on 264 EUR , mis sisaldab:
    • lennupileteid sihtkohta ja tagasi,
    • transporti lennujaama ja hotelli vahel saabudes,
    • transport hotelli ja lennujaama vahel lahkudes,
    • majutust ühes toas 2 ööd koos hommikusöögiga.
  • Omaosalus ei sisalda:
    • reisikindlustust,
    • turismimaksu (tuleb tasuda otse hotelli, paar eurot öö eest),
    • transporti hotelli ja messikeskuse vahel,
    • messikülastuse piletit,
    • muid kulutusi.
  • Osalemiseks tuleb täita ja digiallkirjastada ankeet. Grupi suurus on piiratud (12 osalejat): ANKEET ON LEITAV SIIN
  • Kui ettevõte kuulub kontserni, täida lisaks kontsernipuu VORM SIIN
  • Ühest ettevõttest saab osaleda kuni 2 inimest
  • Palume digiallkirjastatud ankeet saata 28. veebruariks aadressile: katrin@jarva.ee
  • Messikülastuse pileti täpne maksumus selgub peale grupi komplekteerumist
  • Messil osalemise tagab õigeaegne arve tasumine.
  • Osalemisankeedi allkirjastamisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute reisitingimustega.
  • Täpsem programm on koostamisel ja saadetakse registreerunud ettevõtetele otse

Lennuplaan:

• 09.04 Tallinn - Riia  10:45 – 11:35
  • 09.04 Riia – Berliin  13:05 – 13:55
  • 11.04 Berliin – Riia  19:35 -  22:25
  • 11.04 Riia – Tallinn  23:10 – 23:59

Majutus:

CALIFORNIA AM KURFUERSTENDAMM 4*
Hotelli aadress: 35 Kurfurstendamm, 10719 Charlotenburg Berliin
Hotell asub messikeskusest 5 minuti kaugusel ja sinna on võimalik sõita trammiga. Peatus asub hotellist u. 500 m kaugusel.

REISITINGIMUSED:

• Nimede muutmine, reisi tühistamine ja lisateenuste ostmine toimub lisatasu eest, vastavalt reisikorraldaja või vastava teenusepakkuja hinnakirjale.
  • Reisi tühistamise korral omaosalust ei tagastata.
  • Juhul kui messist loobumine/messireisi tühistamine või reisija andmete muutmine toimub pärast reisikorraldaja poolt määratud tühistustähtaega või kui jätate messireisile ilmumata, olete kohustatud tasuma ka teise poole (50%) messireisi kogumaksumusest.
  • Olen kursis, et Maakondlike Arenduskeskuste poolt messikülastuste korraldamisele kulutatud summad loetakse vähese tähtsusega riigiabiks (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma ettevõtte mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa ettevõtte mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st. Kontrolli oma VTA jääki SIIN!
  • Nõustute isikuandmete saatmisega teenusepakkujatele riiki või riikidesse, kus ei ole Isikuandmete Kaitse Üldmäärusega ega sellega võrdsustatud kaitset tagatud.
  • Nõustute isikuandmete töötlemisega, mis võib sisaldada muuhulgas ka edaspidiste pakkumiste saatmist.
  • Nõustute teabe saamisega inglise või muus võõrkeeles (hotellibroneeringud, lennuki pardakaardid, transfeeri voucherrid, messikülastuse kinnitus vms.).
  • Kinnitate, et ostes reisiteenust teistele isikutele, omate neilt kõiki vajalikke õigusi ning olete vastutav info ja dokumentide edastamise ja andmete õigsuse eest.
  • Olete kursis soovitusega teha messireisi toimumise ajaks reisi- ja/või reisitõrkekindlustus omale sobiva teenusepakkuja juures isikliku lisakuluna.
  • Lennupiletite ametlik partner on AirBaltic ja majutuse ning transfeer teenuse korralduse partner on AS Karol.
  • NB! Korraldaja jätab endale õiguse reisplaanide muutmiseks. Messikülastus toimub piisava arvu huviliste olemasolul.

Vaata teisi maakondlike arenduskeskuste võrgutiku poolt korraldatavaid messikülastusi SIIN

Messikülastused toimuvad Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

Lisainfo:
Katrin Puusepp