« Tagasi

„Üks tee, mitu sõpra“ - Järvamaa turismiettevõtjad osalevad turismimessil

12.- 14. veebruaril 2016 toimub Eesti Näituste paviljonides turismimess TOUREST.  Eesti siseturismi hallis on koos teiste  maakondadega esindatud ka Järvamaa ettevõtted.

Järvamaa väljapanek võtab Eesti hallis enda alla 30 m2 ja naabriteks on messihallis Raplamaa, Saaremaa ja Tartumaa.

 

Järvamaa messipind on sel aastal uuenenud kujundusega. Uus ja lõbus on eksponente iseloomustav taustapilt, mille joonistas karikaturist Indrek Tegelmann. "Üks tee, mitu sõpra" on meie maakonna turismipakkuniste seeria, milles osalevad paarikaupa enamus Järvamaa eksponente. Sama lauset  kasutatakse nii kujundustes kui ka trükistes.

 

Järvamaalt osalevad:  Ajakeskus Wittenstein Paidest, Eesti Piimandusmuuseum Imaverest, Eesti Ringhäälingumuuseum Türilt ja  Eesti Jalgrattamuuseum Väätsalt. A.H. Tammsaare muuseum Vargamäel ja Kassiaru puhkemaja esindavad Albu valda. Alpakakasvatustalu Wile farm, Türi muuseum ja infopunkt tutvustavad messil oma koduvalda ning külla kutsuvad kõik Järva-Jaani muuseumid. MTÜ Türi-Tamsalu matkatee ahvatleb osalema oma ettevõtmistes. Järvamaa Turismiinfokeskus seisab hea kogu maakonna turismirahva eest. Kokku reklaamib oma ettevõtet kolmel messipäeval 20 Järvamaa inimest.

 

Järvamaa Turismiinfokeskus viib messile  Järvamaa turismikaardi aastanumbriga 2016 ja Järva Maavalitsuse toel valminud maakonna sündmuste kalendri, milles pakutakse turistile suuremaid spordi- ja kultuuriüritusi 2016ndal aastal meie maakonnas.

 

Messil osalemist toetas Järvamaa Omavalitsuste Liit 1000euroga ja ülejäänud kulud kannavad ettevõtjad ise.

 

Reedel, 12. veebruaril saab külastada messi 12:00- 18.00 ja laupäeval, 13. veebruaril on mess avatud  10:00- 18.00 ja pühapäeval, 14. veebruaril 10:00-16.00.

 

Messikutse prindi siit: http://tourest.ee/userfiles/files/kutse_est.pdf

Piret Sihver
infokonsultant

Järvamaa Turismiinfokeskus

3850400

piret@jarva.ee