« Tagasi

Eesti Maaturismi Ühing kutsub koostööle maal asuvaid turismiettevõtteid

 

Suur turismihooaeg on kohe-kohe taas ukse ees! Üle-Eestiline maaturismi ettevõtete Avatud Uste Päev toimub taas 1.mail ja juba kolmandat aastat!

 

 

Sellega seoses kutsub kogu Maaturismi ühingu pere kõiki maaturismiettevõtteid üle Eesti liituma Avatud Uste Päevaga.

 

Kaasa on oodatud lööma maapiirkondades tegutsevad majutusettevõtted, seikluspargid, muuseumid, teemapargid, aktiivse puhkuse pakkujad ja teised turismiettevõtted ning maal tegutsevad organisatsioonid, kes pakuvad maapiirkonna külastajatele erinevaid külastuselamusi läbi põnevate

tegevuste.

 

Avatud uste päeva eesmärk on tutvustada maapuhkuse võimalusi ning maaturismiettevõtetesse üle-Eesti on külla oodatud kõik selle sektori tegemiste vastu huvi tundvad inimesed.

 

Maaturism palub oma e-postile eesti@maaturism.ee saata (hiljemalt 20.03) oma 1. mai pakkumine ehk mida Teie juures sellel päeval teha ja näha saab. Soovituslik avatud aeg võiks olla 11.00-16.00 (17.00)

 

Aprilli algusest algab laiem teavitustöö. Poole aprilli pealt hakkab sündmust turundama ka EASi turismiarenduskeskus.

 

Võtkem seda päeva hea võimalusena enda tutvustamisel ning kaasake ise ka  teisi ettevõtjaid, organisatsioone ja võrgustikke.

 

 

Ettevõtmise eestvedajaks on MTÜ Eesti Maaturism, mis on suurim maapiirkonna turismiettevõtjaid ühendav katusorganisatsioon Eestis. Ühingu liikmeteks on ligi 300 erinevat tüüpi maaturismiettevõtet (nii majutus,  kui aktiivse puhkuse teenuse pakkujad), koostöövõrgustikud ja turismiteadmisi õpetavad õppeasutused.

 

 

Raili Mengel

Juhatuse esimees/tegevjuht

MTÜ Eesti Maaturism

eesti@maaturism.ee

http://www.maaturism.ee