« Tagasi

Eesti turismiinfokeskuste töötajad on tootetutvustusreisil Kesk-Eestis

9.maist kuni 11.maini on Eesti turismiinfokeskuste ja EAS Turismiarenduskeskuse töötajad tootetutvustusreisil Kesk-Eestis.

Esimene päev veedetakse Raplamaa turismiobjekte uurides ning teisel ja kolmandal päeval kohtutakse Järvamaa turismitegijatega. Eelmine Järvamaa tootetutvustusreis samale seltskonnale toimus 16.mail 2011 ja seda vaid ühepäevasena. Nagu toona, nii ka sel aastal koostas reisiplaani Järvamaa Turismiinfokeskuse infospetsialist Piret Sihver, kes pakkus välja objektid  ning koostas reisikava kolleegide valikute põhjal.

Turismitöötajad saavad kahe päeva jooksul üsna väikese valiku Järvamaa turismitoodetest ja -teeenustest. Külastatakse Resa nukutuba, Tori mõisa, alpaka- ja jaanalinnukasvatustalu, Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskust, Elise Aeda, Vana-Veski puhkekeskust, Eesti jalgrattamuuseumit ja Eivere mõisa. Eesti Piimandusmuuseumis valmistatakse töötoas kohukest, Eesti Ringhäälingumuuseumis salvestatakse kuuldemäng, Järva-Jaanis tehakse lühike roomiktransportöörisõit, ajakeskuses Wittenstein saadakse osa ajastute maitseelamustest. Toiduelamusi pakuvad ka Sämmi Grill, Põhjaka mõis ja Jäägri villa. Ja muidugi igal pool räägitakse turismijuttu.

Et bussisõit ladusamalt läheks, lahendatakse Järvamaa teemalist ristsõna, mille õigesti lahendanute vahel lähevad loosi auhinnad. Et meie pildipank täieneks, palume parimad tabamused Instagrami üles laadides märgistada #visitjarva-ga.

Koju kaasa saavad kõik reisil osalenud paki Järvamaa Infomaterjalidega, mida siis kohtadel edasi oma klientidele jagada. Selle turundusürituse käigus  annavad kõik osalejad nähtust tagasidet, mida saavad ettevõtted enda teenuste ja toodete parendamiseks ära kasutada. Reisi kulud katab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Palju jääb selgi korral kahjuks nägemata, sest kahe päeva jooksul kõike ei jõua. Loodetavasti paneb nähtu turismiinfokeskuste töötajad oma klientidele just meid soovitama või tekitab isu iseseisvalt Järvamaad avastama tulema.

Teate koostas

Piret Sihver

Järvamaa Turismiinfokeskuse infokonsultant

3850400

piret@jarva.ee