Noorte ettevõtlikkuse suuna tegevusi Järvamaal toetavad
Euroopa Regionaalarengu Fond

Noor, jaga oma kogemust!

Kogemuspäevik ootab noorte endi lugusid.

Noorteinfoportaal Teeviit kutsub kõiki noori üles kuni E, 28. septembrini JAGAMA OMA KOGEMUST!

Noorel, noortegrupil või organisatsioonil on võimalus jagada osaluse, kaasatuse ja/või ettevõtlikkuse, omaalgatuse teemalisi lugusid 1-1,5 minutilise video kaudu. Iga video esitaja saab Teeviit meenekoti! Loe osalemise kohta täpsemalt allpool olevast infost.

Noorte loodud videod koondatakse noorsootöö nädala veebilehele rubriiki "Kogemuspäevik" ning jagatakse nädala kommunikatsioonitegevuste raames noortele ja avalikkusele. Noorsootöö nädal leiab aset 23.-30. novembril 2020 ja nädala fookusteemadeks on sel aastal noorte osalus ning ettevõtlikkus. Nädalat tähistatakse 10. korda ning sündmus toetab eelkõige noorte informeeritust neile suunatud võimalustest noortevaldkonnas ja pakub põnevaid tegevusi nii noortele kui noortevaldkonna töötajatele.

Lisainfo on leitav SIIN