Noorte ettevõtlikkuse suuna tegevusi Järvamaal toetavad
Euroopa Regionaalarengu Fond

Järvamaa „Ettevõtliku kooli“ võrgustiku koolid saavad näpunäiteid praktikult

„Ettevõtliku kooli" võrgustikku kuuluvad haridusasutused, kes on oma õppeasutuses seadnud eesmärgiks ettevõtliku hoiaku kujundamise.

Järvamaal on „Ettevõtliku kooli" programmiga liitunud üheksa kooli: Türi Ühisgümnaasium, Türi Põhikool, Väätsa Põhikool, Paide Ühisgümnaasium, Paide Gümnaasium, Roosna-Alliku Põhikool, Järva-Jaani Gümnaasium, Peetri Kool ja Koeru Keskkool.

Nende koolide arendusmeeskonna liikmed ja Järvamaa omavalitsuste haridusspetsialistid tulevad 22. mail Järvamaa „Ettevõtliku kooli" võrgustiku   enesehindamise praktilisele seminarile, mis toimub Paide Ühisgümnaasiumis.

Seminaril osaleja saab praktilisi näpunäiteid „Ettevõtliku Kooli" sisehindamise aruande täitmiseks ja vormistamiseks.

Näpunäiteid jagab „Ettevõtliku Kooli" koordinaator Tiina Kilumets Kiviõli I Keskkoolist.

*Seminar on planeeritud "Tööhõivekava" tegevusena, mida toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu fond ning Järvamaa Omavalitsuste Liit.

Lisainfo:
Reelika Lepik