Noorte ettevõtlikkuse suuna tegevusi Järvamaal toetavad
Euroopa Regionaalarengu Fond

Järvamaa haridusasutustes on võimalik õppida ettevõtlusõpet läbi praktiliste Ettevõtlusküla mängude

Riigi Tugiteenuste Keskus otsustas toetada Järvamaa tööhõivekava ka perioodil 2020-2023. Tööhõivekava eesmärgiks on majandusaktiivsuse sh. tööhõive ja ettevõtlusaktiivsuse kasv väljaspool suurlinnu.

Noortele suunatud tegevuste  eesmärgiks on õpilaste ja õpetajate ettevõtlikkuse edendamine läbi motiveeriva ja  toetava keskkonna loomise. Üks tegevusi sellel perioodil on Ettevõtlusküla mängude rakendamine Järvamaa haridusasutustes.

Järvamaa koolieelsed lasteasutused ja üldhariduskoolid saavad arenduskeskusest mänge laenutada ja neid oma õpilastele praktilise ettevõtlusõppe eesmärgil läbi viia.

Mäng „Minu raha" on mõeldud 5-9 aastastele õpilastele.

Mäng „Ettevõtlik pere" on mõeldud 7-12 aastastele õpilastele

Mäng „Ettevõtlik kodanik" on mõeldud 12-19 aastastele noortele
Loe täpsemalt mängu kohta SIIT

Mängude laenutamine on Järvamaa haridusasutustele tasuta!

Mängude ostmist toetas Järvamaa Omavalitsuste Liit ning Haridus- ja Teadusministeerium.

Mängude „Ettevõtlik pere" ja Ettevõtlik kodanik" litsentsi ostmist toetab Euroopa Liidu Regionaalarengufond ja Järvamaa Omavalitsuste Liit Tööhõivekava programmist.

Mänge on juba laenutanud järgmised haridusasutused: Koeru Lasteaed Päikeseratas, Türi Lasteaed, Järva-Jaani Lasteaed Jaanilill, Ambla-Aravete Kool, Albu Põhikool, Imavere Põhikool, Paide Hammerbecki Põhikool ja Paide Hillar Hanssoo Põhikool

Paide Hillar Hanssoo Põhikoolis toimunud mängude pildigalerii on leitav SIIT

Lisainfo: