Noorte ettevõtlikkuse suuna tegevusi Järvamaal toetavad
Euroopa Regionaalarengu Fond

Järvamaal said koolitatud 15 majandusõpetajat

14. – 15. juunil 2016 toimus Paides, Wabalinna majas, PÕHIKOOLI 3. ASTME PROGRAMMI koolitus "MINA, MAJANDUS JA ETTEVÕTE" Järvamaa õpetajatele.

Koolitajaks oli  Elbe Metsatalu Junior Achievement Eestist.
Koolituse eesmärgiks oli pakkuda õpetajatele abi riikliku õppekava täitmiseks kolmandas kooliastmes.
PROGRAMMI eesmärgiks on toetada ettevõtliku ellusuhtumisega noore kujundamist, kes mõtleb loovalt, algatab julgelt ja tegutseb arukalt ning vastustab ja hoolib.

Koolitusel osalesid õpetajad kolmeteistkümnest Järvamaa koolist, mõnest koolist isegi mitu õpetajat.
Esindatud olid: Paide Gümnaasium, Retla- Kabala Kool, Laupa Põhikool, RAM Vodja Individuaalõppekeskus, Nurme kool, Paide Ühisgümnaasium, Paide valla Lasteaed-Kool, Ambla Lasteaed-Põhikool, Imavere Põhikool, Albu Põhikool, Väätsa Põhikool, Türi Põhikool ja Koeru Keskkool.

Koolituse lõpetanu sai tunnistuse ning õiguse õpetada JA programmi "Mina, majandus ja ettevõte" alusel Põhikooli kolmandas astmes.

Järgmine koolitus ettevõtlusõppeprogrammide "Õpilasfirma" ja „Minifirma" JUHENDAJATELE toimub Paides 29. augustil. Veel on mõned vabad kohad!
KOOLITAJAD Epp Vodja, Elbe Metsatalu, Riin Saar
Koolituspäevade täpsema info leiad siit
Kasuta võimalust ja registreeru kohe!

Registreerumiseks oleks vaja saata  järgmised andmed reelika@jarva.ee:
õpetaja nimi
õppeasutus
e-posti aadress
isikukood

Koolitused on osalejatele TASUTA!

Järvamaa koolituspäevade toimumist rahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond ja Järvamaa Omavalitsuste Liit.