Noorte ettevõtlikkuse suuna tegevusi Järvamaal toetavad
Euroopa Regionaalarengu Fond

Õppeaasta saab hoo sisse avaseminariga

SA Järvamaa Arenduskeskus ja Järvamaa Omavalitsuste Liit kutsuvad kõiki Järvamaa haridustöötajaid ja haridusspetsialiste 27. augustil Paide Muusika- ja Teatrimajja uue õppeaasta avaseminarile.

Seminari eesmärk on häälestada kõik haridustöötajaid uueks õppeaastaks, tunnustada eelmise õppeaasta tublisid tegijaid,  tutvuda uute kolleegidega ja saada innustatud parimatest praktikatest.

Avaseminari kava:

Järvamaa 2020/2021. õppeaasta avaseminar
toimub 27. augustil Paide Muusika- ja Teatrimajas

12:00 Tervituskõne
Järvamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees Priit Värk
12:10 Muusik, ettevõtja ja pedagoog Reigo Ahven
12:45 Täname, tunnustame ja tervitame:
Edulugude konkurssi „Õppimine on põnev!" Järvamaa edulugude tänamine ja tunnustamine Järvamaa hariduspreemiate kätteandmine
Järvamaa uute haridustöötajate tervitamine
14:00 Lõpp

Avaseminari toimumist toetavad SA Järvamaa Arenduskeskus, Järvamaa Omavalitsuste Liit, Euroopa Liidu Regionaalarengu fond ning Haridus- ja Teadusministeerium.

Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud eeskirjade järgi võib olla saali täituvus kuni 50 protsenti ja seetõttu on hädavajalik eelnev registreerimine.

Registreerimine toimub kohtade täitumiseni SIIN

Lisainfo: