Noorte ettevõtlikkuse suuna tegevusi Järvamaal toetavad
Euroopa Regionaalarengu Fond

Virtuaalne hariduskonverents "Teadlikult tulevikku!"

Populaarne virtuaalne hariduskonverents tuleb taas 25. ja 26. jaanuaril 2023.a.
🌟TEEMAD
Kui teha tööd ja näha vaeva, kas siis tuleb (õppijate ja kogukonna) armastus? Kuidas tunda rõõmu noorte ja enda edusammudest, kui õpetaja king pigistab? Kuhu kaob tahe ja kuidas see kiiremini üles leida? Kas tööõnn hüüab tulles?

Need ja paljud teised praktiliste soovitustega vürtsitatud teemad tulevad ettekandmisele 25. ja 26. jaanuaril 2023 toimuval hariduskonverentsil „Teadlikult tulevikku", kuhu on oodatud õpetajad, kooli juhtkonna liikmed, omavalitsuste haridusnõunikud, karjäärivaldkonna spetsialistid, noorsootöötajad ja kõik teised, kes noortega töötavad ning soovivad anda hoogu õppijate ettevõtliku hoiaku ning ettevõtlus- ja karjääripädevuste arendamiseks ja otsivad selleks häid lahendusi.

Lisaks - arutelu: 24 erinevat talenti koolipingis – kuidas neid tööturuks ja päriseluks ette valmistada?
Lisaks - aasta parima ettevõtlus- ja karjääriõppe edendaja ja mentori, ettevõtliku õpetaja ja õppija ning Edu ja Tegu aasta tegija tunnustamine.

Ettevõtliku Kooli 2022. aasta edulugude konkursi „Õppimine on põnev!" võitjate väljakuulutamine.
Ettevõtliku Kooli standardi omandanud koolide tunnustamised.
🌟ESINEJAD
🎤Martin ja Victoria Villig, ettevõtjad
🎤Andero Uusberg, Tartu Ülikooli käitumisteadlane
🎤Merlin Linde, Haridus- ja teadusministeerium