Eile selgusid 2019. aasta Järvamaa parimad ettevõtted

Aasta ettevõtte kategooria jaguneb kolmeks ja tunnustuse pälvisid aasta suurettevõte, keskmine- ja väikeettevõte.

Suurettevõtte kategoorias tunnistati parimaks metsavarumisega tegelev ning metsamaterjali transporditeenust pakkuv Aarman Puit OÜ

Järvamaa_tunnustamine_2019_Aarman Puit.

Keskmise suurusega ettevõtte kategoorias tunnistati parimaks masinaehituslike konstruktsioonide valmistamisega ning detailide masintöötlusega tegelev Avemet Eesti OÜ

Väikeettevõtete kategoorias tunnistati parimaks bituumen-emulsioonide tootmise valdkonnas tegutsev Pigipada OÜ.

Eduka noore ettevõtte kategoorias saavutas esikoha kvaliteetset tugevvoolu elektri-, käidu-, hooldus- ja tööstusautomaatika töid pakkuv Eleman OÜ.

Ka sellel aastal oli võimalik esitada maakonna tasandil kandidaate parima talu ning toote ja/või teenuse kategooriates.

Parima talu kategoorias tunnistati parimaks piimatootmise ja teraviljakasvatusega tegelev Takkasaare talu.

Piirkonna toote/teenuse kategoorias tunnistati parimaks eritellimusel tehtud mööbel ettevõttelt Woodhammer OÜ.

Aasta turismitegijaks tunnistati Türi vallas asuv seikluspark - Türi Elamuspark

Järvamaa sõbraks tunnistati AS Konesko ning Mart-Järvo Hirtentreu ja MTÜ Jalgpalliklubi Paide linnameeskond.

Eripreemiaga Järvamaa turunduse eest tunnustati ettevõtet Saarakiri OÜ

Luminor pank pani Järvamaal välja omapoolse eriauhinna, mis kannab nimetust Luminori julge ettevõtja 2019. Tiitli pälvis Eleman OÜ.

Ettevõtjate tunnustamise üritus toimus võluvas Esna Galeriis ning seda korraldati Järvamaa Omavalitsuste Liidu, Järvamaa Arenduskeskuse ja Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

Vaata videot tunnustamisest siit

Pildigalerii avaneb siit