« Tagasi

Järvamaa ettevõtete tunnustamise konkurss oli kandidaatide rohke

Järvamaa ettevõtete tunnustamise konkursile esitati sellel aastal 58 kandidaati (ettevõtet/isikut/sündmust/toodet/teenust/talu) kaheksas erinevas kategoorias. Nominentidega saab tutvuda SIIN

Aasta ettevõtte kategooria jaguneb kolmeks ja tunnustuse pälvivad aasta suurettevõte, keskmine- ja väikeettevõte. Suurettevõtte kategooriasse esitati 11 ettevõtet, keskmise suurusega ettevõtte kategooriasse 8 kandidaati ja väikeettevõtete konkurentsi 10 kandidaati.

Eduka noore ettevõtte kategooriasse esitati 9 noort ettevõtet.

Esmakordselt oli võimalik esitada maakonna tasandil kandidaate parima talu ning toote ja/või teenuse kategooriates. Parima talu kategoorias kandideerivad 5 talu ja kõik nad on maakonna tasandil väga tegusad. Piirkonna toote/teenuse kategooriasse laekus 6 tunnustamise avaldust.

Aasta turismitegija kategooria statuut on väga laiapõhjaline ja siia oli võimalik esitada tiitlisaajaks nii eraisikuid, sündmusi, objekte kui teenuseid jne. Tunnustamisväärilisi esitati sellesse kategooriasse 7. Järvamaa sõbra kategooriasse esitati kaks tugevat kandidaati.

Konkursi komisjon koguneb järgmisel esmaspäeval, 24.septembril, et välja valida selle aasta tipptegijad. Parimaid tunnustatakse 4. oktoobril üle-eestilise ettevõtlusnädala raames peetaval Järvamaa ettevõtjate tunnustamissündmusel Väätsa mõisas. Tunnustamisele on kutsutud kõik konkursile esitatud ettevõtete esindajad.

Ettevõtlusnädala teiste sündmustega saab tutvuda SIIN  

 

Lisainfo:
Katrin Puusepp
juhatuse liige
e-post: katrin@jarva.ee
mob: 5349 7727