Järvamaa vabaühenduste arenguprogramm lõpetas

2017 aasta vabaühenduste arenguprogrammi alustas ja lõpetas 11 tublit vabaühenduste juhti ja aktiivsemat liiget. Arenguprogramm koosnes kokku seitsmest koolituspäevast perioodil jaanuar - mai ning keskendus tänavu juhi arendamisele ning ühingu arengu ja strateegia planeerimisele.

Arenguprogrammist said väärt tuge MTÜ Türi Talunike Liit, MTÜ PaideLaste Heaks, MTÜ Järvamaa Abipolitseinikud, Ollepa Külaselts MTÜ, Järva Diabeetikute Selts, MTÜ Väätsa Kooli Sõprade Selts, MTÜ Me Hoolime Sinust, Noorteühing 4H Eesti MTÜ, Järvamaa Kristliku Keskuse Kogudus ning MTÜ Eesti Jalgrattamuuseum.

Arenguprogrammi viimane koolituspäev toimus Hobukooli Pargis, MTÜ Equilibre valdustes, Järvamaal, Koordi külas. Vaata ja tutvu nende tegemistega aadressil www.equilibre.ee

Arenguprogrammi rahastab Kodanikuühiskonna Sihtkapital ning koordineerib SA Järvamaa Arenduskeskus.