Kandideeri KÜSKi hindajaks

Tähtaeg 01.06

SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) nõukogu korraldab konkursi uute hindajate leidmiseks. Hindajate ülesanne on hinnata sõltumatult ja objektiivselt vabaühenduste esitatud projektitaotlusi.

Hindajate kogusse nimetatakse 12 inimest, kes valitakse avalduse esitanud kandidaatide seast järgmiseks 3 aastaks. KÜSK korraldab aastas 2 - 3 taotlusvooru, millest igas saab hindaja lähtudes vooru tingimustest hindamiseks 30-40 projekti ning NULA programmi projektide konkursi, mille 5 – 7 projekti tuleb hinnata analüüsivalt. Töö on individuaalne ja toimub elektroonselt, kuid tuleb arvestada ka mõnede kohtumiste ja töökoosolekutega. Iga vooru taotluste hindamise töömaht lepitakse kokku KÜSKi juhatusega töövõtulepinguga lähtudes KÜSKis kehtestatud tasustamise korrast.

Kandidaatidelt eeldame:

• kõrgharidust;
  • kursisolekut Eesti kodanikuühiskonna, vabaühenduste toimimise ja arengutega;
  • teadmisi ja oskusi projektide koostamisest, finantsplaneerimisest ja juhtimisest ning äriplaanide hindamisest
  • Kasuks on varasem projektide hindamise kogemus.

Soovides panustada Eesti vabaühenduste arengusse ja aidates KÜSKil välja valida mõjusaid projekte, tuleb 1. juuniks 2020 aadressile kysk@kysk.ee esitada:

• kandideerimise sooviavaldus ja motivatsioonikiri kuni ühel lehel, milles on avatud kandidaadi arusaam vabaühenduste toetamise osas, põhjendatud kandidaadi huvi projekte hinnata ja kirjeldatud oma tugevusi seda tööd teha.
  • elulookirjeldus (kus kirjas olulisemad töökohad, osalemine kodanikuühenduste töös või seotus nendega, hariduskäik);

KÜSKi tegevuse kohta teave: www.kysk.ee

Lisainfo:
Kadri Väljaste, tel 5262 939, kadri@kysk.ee