Kodanikuühenduste konsultant, ootame Sind!

Sihtasutus Järvamaa Arenduskeskus

otsib oma meeskonda

KODANIKUÜHENDUSTE KONSULTANTI

Põhilisteks ülesanneteks on alustavate ja tegutsevate kodanikuühenduste nõustamine ja toetamine, koolituste ja infopäevade korraldamine ning Ühisnädala sündmuste koordineerimine

SA Järvamaa Arenduskeskuse tegevuseks on ettevõtjate, kodanikuühenduste, avaliku sektori ja haridusasutuste arendusalane nõustamine ning arendusprojektide koostamine ja elluviimine

Kui sa soovid aidata kodanikuühendustel nende unistusi  ellu viia, oled valmis neid ära kuulama ja aitama neil nende tarkust üles leida.

Kui sa soovid näha oma töö tulemusi, olla juures muutuste toimumisel, oskad ise näha asju, mida ona vaja ja võimalik muuta ning suudad nende muutmist korraldada.

Kui sul on kõrgharidus, või sa omandad seda, valdalt vabalt riigikeelt, oskad võõrkeeli, suudad lahkelt suhelda inimestega ka siis, kui neid on koos rohkem kui üks ja mõtled avatult.

Võta meiega ühendust!

Sind ootab huvitav, paindlik ja rutiinivaba töö, mõistlik sissetulek ja üks oma valdkonna parimaid meeskond Eestis. Pakume sulle osalist (0,8) tööaega.
Meie tegemistega saad tutvuda lähemalt http://jarva.kovtp.ee/uldinfo

Ootame sinu CVd, palgasoovi ja motivatsioonikirja 4.oktoobriks 2019.a.

e-post aadressile ruth@jarva.ee

Lisainfo saad telefonil 506 6140, Ruth Aarma