« Tagasi

Kohaliku omaalgatus programmi taotlusvoor on avatud ja infopäev!

SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital annab teada: Avame sügisese Kohaliku omaalgatuse programmi (KOP) taotlusvooru. Taotlusi saab esitada maavalitsustele 2. oktoobrini!

Nagu ikka, saab toetusi küsida nii kogukonna tugevdamiseks kui ka elukeskkonna parendamiseks ja kogukonnateenuste arendamiseks. Sel korral on lisandunud võimalus taotleda toetust ka Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks vajalike tegevuste läbiviimiseks kogukondades.

Taotlusvooru võimalustest, tingimustest ja septembris üle Eesti toimuvatest infopäevadest (esmane info õige pea) saab täpsemalt lugeda: http://kysk.ee/kop-taotlusvoorud/kop17-sygisvoor

Et mitte (aja)hätta sattuda ja igasugu ettetulevaid vigu vältida, soovitame kõigil aegsasti ja julgelt pöörduda tehniliste küsimustega oma maavalitsuse poole. Samuti saab küsida nõu KÜSKist Tarmo Treimannilt. Sisulist, projekti koostamise nõu annab Järvamaa Arenduskeskuse vabaühenduste konsultant Kaspar Tammist. Ühendust saab võtta kirjutades e-kirja aadressile kaspar@jarva.ee

INFOPÄEV

Järvamaa Arenduskeskus koostöös Järva Maavalitsusega korraldab taotlejatele infopäeva, kus vabaühendsute konsultant Kaspar Tammist tutvustab taotlus- ja eelarvevormi, programmdokumenti ning vastab kohaletulnute küsimustele.

Infopäev toimub 12.septembril, kell 15:30 - 17:00 Järvamaa Keskraamatukogu III korruse saalis. Soovitame infopäevale etteregistreerida, kirjutades kaspar@jarva.ee või helistades 58010018 (Kaspar).