Leia ägedad vabatahtlikud uuest Vabatahtlike Väravast

Alates jaanuarist ootab vabaühendusi ja vabatahtlikke uuenenud ja nüüdsest kolmekeelne portaal Vabatahtlike Värav. Lehelt leiavad infot nii vabatahtliku tegevuse võimalusi otsiv huviline, vabatahtlikke otsiv ühendus kui ka kaasaja, kes vajab juhiseid ja nippe, kuidas oma tööd paremini teha.

Värskendatud portaalis on võimalik otsida ja lisada kolmes keeles vabatahtliku tegevuse kuulutusi, lugeda valdkonna uudiseid ja kogemuslugusid ning tutvuda mitmesuguste vabatahtlikku kaasamist toetavate juhendmaterjalidega.

Vabatahtlike Värava uuendamise eesmärgiks on tuua vabaühenduste juurde rohkem võimekaid vabatahtlikke, seda nii eesti- kui muukeelsete inimeste seast. Vabatahtlike ja vabaühenduste kokku viimiseks ootab Vabatahtlike Värav kuulutusi ühendustelt, kes oma tegevuses abi vajaks.

Kuulutuste lisamine on kaasajatele tasuta.

Vaata lisa: www.vabatahtlikud.ee

Kuulutusi saab mugavalt vaadata ning lisada: www.vabatahtlikud.ee/vabatahtlik-tegevus/kuulutus

Vabatahtlike Värava uuendamist rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi ning riigieelarvelistest vahenditest projekti „Uussisserändajate vabatahtliku tegevuse edendamine Eestis" raames.

Andrei Liimets
kommunikatsioonijuht