« Tagasi

12. Järvamaa ettevõtlusnädal oli edukas!

Sellel aastal toimus Järvamaal juba kaheteistkümnes ettevõtlusnädal. Nädal toimus üle-eestilise ettevõtlusnädala raames, mida sellel aastal korraldas esmakordselt maakondlike arenduskeskuste võrgustik. Aasta aastalt on huviliste arv kasvanud ja ettevõtmistest osavõtt aktiveerunud. Osalejate positiivne tagasiside paneb arenduskeskuse meeskonnal silmad särama ja võime julgelt öelda, et korraldasime koostöös partneritega motiveerivaid ja inspireerivaid sündmusi. Selleaastase ettevõtlusnädala motoks oli „Samm Sinu unistusteni".

Järvamaa Ettevõtlusnädalast võttis osa üle 800 inimese. Populaarseimad sündmused olid ettevõtluspäev, parimate ettevõtjate tunnustamine, majandusviktoriin koolinoortele, lõimitud õppereisid koolidele, turismiettevõtjate kohtumine ning mentorklubi. Maakonna selle aasta parimate ettevõtjatega saab tutvuda siin.

SA Järvamaa Arenduskeskus tänab kõiki ettevõtlusnädalal osalejaid ja koostööpartnereid, tänu kellele saab nädala toimumine iga aastaselt teoks. Ettevõtlusnädala peamiseks eesmärgiks on arendada ettevõtlikku eluhoiakut, julgustada, motiveerida, inspireerida ja anda uusi kogemusi ning teadmisi.  

Kohtume 2019. aastal toimuval ettevõtlusnädalal.

Katrin Puusepp
Juhatuse liige
SA Järvamaa Arenduskeskus
katrin@jarva.ee
tel 5349 7727