« Tagasi

Vajame Sinu teadmisi – pane end mentorina PESAs proovile!

Kutsume Sind mentoriks, sest Sinu teadmised ja kogemused majandus – ja ettevõtlusvaldkonnas on alustavate ettevõtjate jaoks hindamatu väärtusega.  Mentoriks olemine ei nõua palju Sinu aega, kuid pakub Sulle võimaluse viia ennast kurssi tootearenduse, disainiprotsesside ja teenusedisainiga, õppida uues situatsioonis ennast paremini tundma ning olla osa uute toodete ja teenuste sünnist.

Arendusprogramm PESA, kus moodulite kaupa käsitletakse toote- ning teenusearenduse, juhtimise, turunduse, ettevõtluse ning finantseerimise teemasid, alustas 1.novembrist.

8-kuud kestvas programmis osaledes seavad ettevõtjad omale eesmärgi tooted ja teenused Eesti turul müüdavaks arendada.

Sinu roll on nõu ja jõuga olla kuni kahele osalevale meeskonnale toeks. Nõustada  neid ettevõtluse ja majandusküsimustes ning jälgida, kuidas projekt kulgeb. Töö ei ole rahaliselt tasustatav, kuid pakub ainulaadse võimaluse osaleda arendusprojektides. Mentorluse kogemusele lisaks saad lisateadmisi PESA koolitusprogrammist, mida viivad läbi Eesti tippkoolitajad. Oled oodatud ja kaasatud kõigisse Loov Eesti poolt elluviidavatesse tegevustesse.

Kokku osaleb sel hooajal 25 ettevõtet – turismi, toiduainete, disaini, puidu, keraamika, villa, tekstiili ning loodustoodete valdkonnast.

Kui eelpooltoodu Sinus huvi tekitas, siis küsi lisa või registreeru PESA mentoriks!  Ootame kontaktivõttu esimesel võimalusel.

Kontakt:

Kersti Kilg
kersti@looveesti.ee